MIRO ŠMAJDA - mirosmajda.com Tour 2013

MIRO ŠMAJDA - mirosmajda.com Tour 2013

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

UŽIJTE SI NAPLNO NEJLEPŠÍ ROCK TOHOTO ROKU!
Koncertní turné k dlouho očekávanému albu mirosmajda.com
je tady!
Zažijte horkokrevnou rockovou show nadupanou novými skvělými songy, dynamický progresívní sound a energii, která vás rozpumpuje. Charismatický kontroverzní rocker to letos rozjíždí ve velkém stylu!
Miro Šmajda vám předvede, jak se hraje rock'n'roll 21. století, a vy u toho nesmíte chybět!

Když Miro Šmajda vloni odletěl do USA, většina rockových fanoušků si myslela, že se už nevrátí. Vlasatý blonďák to vzal z Ameriky přes Ázerbájdžán zpátky do Prahy, zavřel se na několik měsíců do studia a hudební fanoušci mohou jásat. Album zní, jako by ho nahrál někde na západ od našich hranic (nejlépe za oceánem) a obsahuje nejen nečekaně tvrdé songy, ale i rockové balady, jež rozechvějí i zatvrzelého příznivce metalcoru.
Miro Šmajda vyzrál nejen jako zpěvák, ale především jako skladatel s mimořádným citem pro moderní rockový zvuk. Až na jedinou výjimku je album ryze autorské, a to doslova - Miro totiž nenechal nic v cizích rukách a zhostil se role producenta. Výsledkem je našlapané album, které představuje na této jarní tour.
Velkým překvapením pro fanoušky bude i kapela. Stylová, mladá, skvěle doplňující image zpěváka, který si vždy zakládá na vizuálu a image. Miro Šmajda rád provokuje a klame tělem - a vy se o tom přesvědčíte na jeho koncertech.
mirosmajda.com

Nezapomeňte si včas koupit vstupenku, kapacita klubů je omezená!
Vstupenky exkluzivně v síti Ticketportal, můžete je zakoupit a vytisknout
též on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

ZTP/P info:

vozíčkáři se slevou 50%, držitelé průkazu ZTP/P a jedna osoba jako doprovod se slevou 50%
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MIRO ŠMAJDA - mirosmajda.com Tour 2013

Na mapě

Top