MIREILLE MATHIEU 2020

MIREILLE MATHIEU 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MIREILLE MATHIEU PRO VELKÝ ÚSPĚCH V PRAZE PŘIDÁVÁ JEŠTĚ JEDEN KONCERT!
Francouzská šansonová legenda Mireille Mathieu na svém připravovaném jarním turné přidala ještě jeden koncert pro Prahu. V Kongresovém centru vystoupí 7. a 8. března 2020. Nejslavnější žijící šansoniérka se do Prahy ráda vrací, protože ji tu vždy očekává věrné publikum a koncerty bývají zcela vyprodány.

Mireille Mathieu se dá považovat za poslední žijící zástupkyni staré šansonové školy. Její jméno lze řadit vedle takových legend jako Charles Aznavour nebo Edith Piaf, na kterou zpěvačka z Avignonu navázala. Během své kariéry spolupracovala s největšími světovými hudebními hvězdami jako Paul Anka, Julio Iglesias, Tom Jones a další. Vydala nespočet studiových desek a nahrála mnoho světových hitů, prodala desítky milionů hudebních nosičů a ve své rodné Francii je považována za národní ikonu.

Ohlášené koncerty odehraje Mathieu s doprovodným orchestrem ve Velkém sále Kongresového centra Praha. Zazní nejznámější písně její dlouhé kariéry i z jejího posleního alba Mes Classiques, ve kterém nazpívala skladby klasické hudby ve speciálních aranžích. To vznikalo v České republice, ke dvěma písním Mireille Mathieu dokonce natočila videoklip v prostorách Pražského hradu a Katedrály svatého Víta.
Video z natáčení: https://www.youtube.com/watch?v=833_VgzAFm4

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-20. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Na mapě

Top