MIREILLE MATHIEU 2020

MIREILLE MATHIEU 2020

Datum: 7. března 2020
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Sobota
7
Bře. 2020
20:00
MIREILLE MATHIEU 2020
07.03.2020 (So) / Doors 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

Mireille Mathieu opět v Praze!
Přesně po roce chystá svůj návrat do Prahy legendární francouzská hvězda šansonu - Mireille Mathieu. Aby potěšila své fanoušky, tak po dvou koncertech beznadějně vyprodaných v březnu 2019 ohlásila další, 7. března 2020.
Mireille Mathieu působí na hudební scéně již od šedesátých let dvacátého století. Neodmyslitelně patří mezi velké pěvecké hvězdy typu Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones a další. Svou hudební tvorbu zasvětila žánru šansonu a dnes se dá považovat za největší žijící legendu reprezentující tento hudební směr. Vystupovala v nejprestižnějších hudebních sálech světa, spolupracovala se slavnými jmény a prodala desítky milionů hudebních nosičů. Ve své rodné Francii je považována za národní ikonu.
Svůj nově ohlášený koncert odehraje Mathieu s doprovodným orchestrem ve velkém sále Kongresového centra Praha. Zazní nejznámější písně její dlouhé kariéry i nové skladby z alba Mes Classiques, ke kterým Mathieu nahrávala videoklipy v historických prostorách Pražského hradu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-20. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Na mapě

Top