MIREILLE MATHIEU

MIREILLE MATHIEU

Datum: 11. - 13. prosince 2021
Místo: Brno, Praha

Vstupenky

sobota
11
pros. 2021
20:00
MIREILLE MATHIEU
11.12.2021 (So) / Vstup 19:00 / Show 20:00
pondělí
13
pros. 2021
20:00
MIREILLE MATHIEU
13.12.2021 (Po) / Vstup 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

KONCERT V PRAZE SE PŘESOUVÁ (PŮVODNÍ TERMÍNY: 04.12.2020, 02.05.2021), NOVÝ TERMÍN:13.12.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného,
nejpozději však do 31. ČERVENCE 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal.cz


MIREILLE MATHIEU - MADE IN CHRISTMAS
Francouzská šansonová legenda se vrací do České republiky. Nejslavnější žijící šansoniérka zde vystupuje ráda, protože ji tu vždy očekává věrné publikum a koncerty bývají zcela vyprodány.

Mireille Mathieu se dá považovat za poslední žijící zástupkyni staré šansonové školy. Její jméno lze řadit vedle takových legend jako Charles Aznavour nebo Edith Piaf. Během své kariéry spolupracovala s největšími světovými hudebními hvězdami jako Paul Anka, Julio Iglesias, Tom Jones a další. Nahrála mnoho světových hitů, prodala desítky milionů hudebních nosičů a ve své rodné Francii je považována za národní ikonu.
Za doprovodu orchestru Mirreille Mathieu představí nejznámější písně ze své dlouhé kariéry, ale i z posledního alba Mes Classiques, ve kterém nazpívala skladby klasické hudby ve speciálních aranžích. To vznikalo v České republice, ke dvěma písním Mathieu dokonce natočila videoklip v prostorách Pražského hradu a Katedrály svatého Víta.
Video z natáčení na youtube.com

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top