MIREILLE MATHIEU

MIREILLE MATHIEU

Datum: 20. - 22. října 2022
Místo: Brno, Praha

Vstupenky

čtvrtek
20
říj. 2022
20:00
MIREILLE MATHIEU
PŘESUNUTO Z 11.12.21, NOVĚ: 20.10.2022 (Čt) / Vstup 19:00 / Show 20:00
sobota
22
říj. 2022
20:00
MIREILLE MATHIEU
PŘESUNUTO Z 13.12.21, NOVĚ: 22.10.2022 (So) / Vstup 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

MIREILLE MATHIEU - ANNIVERSARY TOUR 2022
Mireille Mathieu se konečně setká se svými fanoušky, připravuje se i se svou kapelou na velké evropské koncertní turné Anniversary Tour, na kterém oslaví 60 let na hudební scéně.

Mireille Mathieu, bývá přirovnávána k pěveckým hvězdám jako je Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones a další. Drobná Francouzka dobyla svět svými písněmi a šansony, kterých nahrála přes 1200 ve 12 jazycích. 200 milionů prodaných nosičů je krásným důkazem její obrovské popularity po celém světě.
Publikum snad nejvíc miluje její šansony Mon credo, Qu`elle est belle nebo Mon bel amour d`été, ve kterých Mireille Mathieu navazuje na tvorbu Edith Piaf, další neméně slavné Francouzky, která proslavila francouzský šanson již ve 40. a 50. letech. Právě šanson je esencí francouzského šarmu i temperamentu, který spolu s ikonickou ofinkou k madam Mathieu neodmyslitelně patří již 60 let.

Za doprovodu orchestru Mirreille Mathieu představí nejznámější písně ze své dlouhé kariéry, ale i z posledního alba Mes Classiques, ve kterém nazpívala skladby klasické hudby ve speciálních aranžích. To vznikalo v České republice, ke dvěma písním Mathieu dokonce natočila videoklip v prostorách Pražského hradu a Katedrály svatého Víta.
Video z natáčení na youtube.com

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (31.07.2022). Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín je není třeba vyměňovat.
Uskutečněním představení platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-



Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

MIREILLE MATHIEU OZNÁMILA NOVÉ TERMÍNY PRO BRNO A PRAHU!

Vážení přátelé Ticketportal.cz,

Mireille Mathieu se konečně setká se svými fanoušky, a koncerty plánované pro Brno a Prahu na prosinec 2021 přesouvá již na říjen tohoto roku v rámci evropského turné Anniversary Tour, na kterém oslaví 60 let na hudební scéně.

 

NOVÉ TERMÍNY:

BRNO: 20.10.2022 (Čt) / Vstup 19:00 / Show 20:00

PRAHA: 22.10.2022 (So) / Vstup 19:00 / Show 20:00

Nenechte si to ujít!

 

MIREILLE MATHIEU na ticketportal.cz

 

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín se nevyměňují.


Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však 31. ČERVENCE 2022.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 



Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top