MIRAI

MIRAI

Datum: 13. října 2022
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
13
říj. 2022
20:00
MIRAI
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Kapela Mirai je aktuálně nejposlouchanější českou kapelou a čerstvým držitelem zlatého slavíka za Kapelu roku. Ve složení Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík vydali svou třetí desku Maneki Neko a potvrdili tak svou pozici na české hudební scéně. Se svými největšími hity, velkolepou show a váženými hosty se představí v pražské O2 areně hned dvakrát.

Při rychlém nákupu vstupenky na 2.koncert je možné získat dárek v podobě jednosměrné jízdenky do 2. třídy, a to formou jednoho unikátního kódu na jednu cestu vlakem na koncert Mirai s Českými drahami (1 kód = 1 jízda). Stačí jen ke vstupence přidat voucher Vlakem na koncert Mirai s Českými drahami. Jednorázový kód voucheru lze uplatnit při nákupu jízdenky v období od 15. února do 14. října 2022. Více informací najdete na www.cd.cz/poukazka v sekci Uplatnění poukázky na přepravu.

K zakoupené vstupence dostanete 5% slevu na veškerý oficiální merchandise. Kód bude natištěný pouze na vstupence a uplatníte jej zde

Na tyto koncerty nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva k 2.koncertu
Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top