Detail info
Close

MILLENCOLIN

MILLENCOLIN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Millencolin zahrají v Praze poprvé sami

Dosud naši republiku všechna jejich turné míjela a čeští fanoušci tak za nimi houfně vyráželi do sousedního Rakouska nebo Německa. 16.dubna příštího roku se to však změní - nejpopulárnější švédská punková kapela Millencolin konečně zavítá do pražského KC Vltavská na svůj první samostatný koncert.
Ačkoliv do dnešního dne tato čtveřice vydala celkem sedm studiových nahrávek (naposledy se ohlásila v roce 2008 deskou Machine 15), jejím nejpopulárnějším opusem zůstává dodnes Pennybridge Pioneers z roku 2000. A právě k 10.výročí od vydání této nahrávky se skupina právě rozjela na rozsáhlé turné, které během šesti měsíců pokryje Jižní Ameriku, Austrálii a Evropu.
Realizaci tohoto turné inspirovalo speciální vystoupení Millencolin v roce 2009 ve Švédsku u příležitosti ukončení provozu jednoho tamního legendárního klubu. „Po této show jsme od našich fanoušků dostali tolik pozitivních ohlasů a přání, abychom k nim přijeli zahrát, že bychom se vůči nim cítili dlužni, kdybychom s tímto programem na turné nevyrazili“ vysvětluje zrod Pennybridge Pioneers 10th Anniversary Tour kytarista Erik Ohlsson. „Bude to zábava. Řadu těchto skladeb jsme nehráli tak dlouho, že už nám zní téměř jako nové“ vtipkuje Ohlsson.

Severský chlad? Zapomeňte na něj, Millencolin vám
16. dubna v KC Vltavská pořádně zatopí.
Více na www.milllencolin.com

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!

KULTURNÍ CENTRUM VLTAVSKÁ
PROGRAM NA WWW.TICKETPORTAL.CZ


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MILLENCOLIN
Top