MHF Český Krumlov - DÁRKOVÁ POUKÁZKA 2021

MHF ČESKÝ KRUMLOV PROGRAM 2021
MHF Český Krumlov - DÁRKOVÁ POUKÁZKA 2021

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FESTIVAL KRUMLOV
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov
30. ročník / 31.07. / 04.09.-18.09.2021

Letní Český Krumlov plný hudby

Plácido Domingo, Adam Plachetka, španělská houslistka Leticia Moreno nebo americký jazzový bubeník Billy Cobham a okouzlující Český Krumlov. Kombinace, které se nedá odolat...

Darujte zážitek, na který se budou vaši blízcí těšit už teď!
Jubilejní 30. ročník festivalu rozezní letní Krumlov hudbou různých žánrů a nabídne ty největší světové i české hvězdy nejen z kategorie klasické hudby. Udělejte radost svým nejbližším dárkovou poukázkou a nechte na nich, aby si vybrali "ten svůj" koncert.
www.festivalkrumlov.cz

Dárková poukázka Festival Krumlov 2021 umožňuje nákup libovolného počtu vstupenek na koncerty tohoto ročníku festivalu. Může být použita online na ticketportal.cz po zadání jedinečného kódu, jenž je součástí každé poukázky, nebo na všech prodejních místech Ticketportal.cz.
Poukázku lze uplatnit na www.ticketportal.cz až do vyprodání poslední vstupenky.
Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Přesáhne-li cena vstupenek hodnotu poukázky (poukázek), lze nákup doplatit penězi. Nominální hodnota poukázky musí být vyčerpána celá, případný rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vrátit a ani jinak vyměnit za hotovost.
Platnost Dárkové poukázky zaniká vyprodáním vstupenek na Festival Krumlov 2021 nebo uskutečněním poslední produkce festivalu v roce 2021.

Dárkové poukázky Festival Krumlov 2021 v distribuci na prodejních místech Ticketportal
a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

Děti, které nedosáhly věku 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na vlastní sedadlo

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top