METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019

METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019

Datum: 21. - 22. června 2019
Místo: Výstaviště Praha Holešovice Praha 7-Holešovice

Vstupenky

21.-22.
Čvn
2019
METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019
Dvoudenní vstupenka 21.-22.6.2019
Výstaviště Praha Holešovice

Praha 7-Holešovice

Informace o akci

Metronome Festival Prague je první velký hudební festival konaný v Praze, který nyní zve na svůj 4. ročník. Mezi prvními představenými hvězdami ročníku 2019 jsou Liam Gallagher, někdejší zpěvák a zakladatel legendárních Oasis, britská nadžánrová skupina Morcheeba, němečtí klasikové elektroniky Kraftwerk, skotští psychedelici Primal Scream, polské elektropopové trio KAMP!, kultovní česká kapela Pražský výběr, slovenská post-rocková kapela The Ills nebo comeback české Khoiby.
Metronome Festival za dobu jeho konání navštívily hvězdy jako jsou Iggy Pop, Foals, Sting, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale nebo Massive Attack. Z tuzemské scény vystoupili J.A.R. s gospelovým sborem Maranatha, Ivan Král s Jiřím Suchým, Tata Bojs 30, David Koller s Katarzií, comeback Sexy Dancers a další interpreti. Cestu na něj si jen v loňském ročníku našlo přes 18 000 návštěvníků.
Ke specifikám festivalu patří zaměření na všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy, akcent na to nejaktuálnější z hudební současnosti i to nejživotnější z minulosti. Dramaturgie také dbá na pečlivý výběr domácích účinkujících, kteří se zpravidla prezentují s unikátním programem, který není jinde k vidění. Pořadatelé však sází nejen na kvalitní program, schopný oslovit široké publikum, ale také na návštěvnický komfort open air pódií i zastřešených scén, dostatek míst k sezení, velký výběr občerstvení, velkokapacitní wi-fi a od ročníku 2018 také na bezhotovostní platební systém, který divákům nabízí bezpečné placení na festivalu.

www.metronomefestival.cz

Galerie

picture METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019
picture METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019
picture METRONOME FESTIVAL PRAGUE 2019

Na mapě

Top