METALGATE CZECH DEATH FEST 2014

METALGATE CZECH DEATH FEST 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MetalGate Czech Death Fest 2014

Poprvé v historii festivalu se bude produkce odehrávat na ploše ne dvou, ale hned tří dnů! MetalGate Czech Death Fest vol.6 tedy odstartuje už ve čtvrtek 12.6.2014 a poběží až do soboty 14.6.2014, opět v již tradičním příjemném prostředí Autocampu Brodský v Červeném Kostelci. Druhou novinkou je festivalový chill-out, který se rozjede vždy po ukončení produkce a pojede tak dlouho, dokud se nezačne opět hrát nebo dokud se udržíte na nohou.
Festival má již své headlinery, temné řecké mystiky SEPTICFLESH, kterým patří páteční prime time, a britský grindcorový kult LOCK UP, který se představí v rámci sobotního programu.
Dalšími zahraničními hosty je dvojice polských death metalových řezníků NUCLEAR VOMIT a OGOTAY.
Zbytek sestavy bude již tradičně patřit kvalitnímu výběru z české a slovenské metalové scény, čili se můžete těšit na takové veličiny jako MALIGNANT TUMOUR, ROOT, ISACAARUM, samozřejmě nebudou chybět domácí TORTHARRY, SIX DEGREES OF SEPARATION, FORGOTTEN SILENCE, CONTRASTIC, FLESHLESS, GUTALAX, RETURN TO INNOCENCE, PERFECITIZEN, AWRIZIS, POSTCARDS FROM ARKHAM, SHADOW AREA, ASCENDANCY, DYSANGELIUM, slovenští HECATE, ANTIGOD, NAHUM, PRIMARY RESISTANCE, UNBORN, 7 SINS OF SURVIVING, CUTTERED FLESH, EARDELETE, či WARHAWK.
Devizou MetalGate Czech Death Festu je kromě kvalitní hudební produkce i výborný zlatavý mok. Letos jsme pro Vás připravili s partnerským pivovarem Primátor soutěž, kdy můžete na vybraných metalových koncertech v průběhu roku sbírat razítka do soutěžní karty, přičemž jedno razítko = jedno pivo zdarma na festivalu, takže Vaše návštěva u nás bude ještě více příjemná!

Těšíme se na Vás!

www.czechdeathfest.cz
www.metalgate.cz
www.tortharry.com  Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture METALGATE CZECH DEATH FEST 2014
Top