METALGATE

METALGATE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MetalGate - Brána do světa tvrdé muziky Agentura MM Consulting Praha, s.r.o. uvádí na léto 2008 heavymetalový festival MetalGate.
Jedná se o první ročník hudebního festivalu zaměřeného čistě na žánr hard ’n’ heavy, který se uskuteční v sobotu 28. června 2008 ve Smržovce v severních Cechách. Hlavní ideou MetalGate je snaha vyplnit prostor mezi menšími akcemi a velkými festivaly tohoto žánru. Festival si rovněž klade za cíl být jen a pouze heavymetalovou záležitostí, neb pořadatelé jsou toho názoru, že čistě metalových festivalu je v České republice stále ještě poskrovnu. Pro první ročník MetalGate byl vybrán areál Parkhotelu Smržovka u Tanvaldu. Díky možnostem tohoto hotelu nabídne festival svým návštěvníkům dvě scény a celkem 15 českých a slovenských metalových kapel. Na venkovní scéně se představí divákům stálice české metalové scény Root, Törr, Endless a Silent Stream of Godless Elegy, slovenští Depresy, dále Isacaarum, Abstract Essence, či Interitus. Vnitrní scéna bude ve znamení kapel Hyperion, Livores Mortis, Galactic Industry, Greedy Invalid, Demencia Mortalis, Pikodeath a Nekrolog a Euthanasie. Festival bude zahájen 15:30 hodin. Předpokládaný konec je stanoven na 2:30 ráno. Poradatelé srdečně zvou fanoušky hard ’n’ heavy na československé heavymetalové hody v neotřelém horském prostředí a doufají, že díky divácké přízni se podaří etablovat Metalgate jakožto jednu z významných událostí na české metalové scéně. Více informací o festivalu na www.metalgate.cz.  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top