Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MELANIE MARTINEZ

MELANIE MARTINEZ

Datum: 4. listopadu 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

PORTALS Tour

Vstupenky

sobota
4
lis. 2023
20:00
MELANIE MARTINEZ

Informace o akci

MELANIE MARTINEZ
THE PORTALS TOUR

MELANIE MARTINEZ VYRÁŽÍ NA CELOSVĚTOVÉ TURNÉ THE PORTALS, PŘI KTERÉM PŘEDSTAVÍ NOVÉ STEJNOJMENNÉ ALBUM.

CENA VSTUPENEK OD 1290,- Kč

Multiplatinový alt-popový fenomén Melanie Martinez oznamuje evropskou část svého velkolepého PORTALS Tour. Turné začíná 29. října ve švédském Stockholmu a poté se zastaví v Oslu, Kodani, Praze, Miláně, Londýně, Wolverhamptonu, Manchesteru, Glasgow, Bruselu, Amsterdamu, Paříži, Madridu, Lisabonu, a mnoha dalších městech.

Turné PORTALS Tour - v rámci kterého bude M.M. vystupovat výhradně jako nová nadpozemská bytost přerodu svého alter ega "Cry Baby" - v současné době hraje pro plné haly po celé Severní Americe a vyprodaná vystoupení budou pokračovat až do poloviny července.

Turné PORTALS Tour je oslavou nedávného vydání Martinezina nového hitového alba PORTALS. Album se po svém vydání na začátku tohoto roku stalo Melaniiným nejvyšším debutem v žebříčku Billboard 200. V prvním týdnu se umístilo na druhém místě se 142 000 ekvivalentními albovými kusy, což je pro Martinez třetí po sobě jdoucí albový debut v Top 10 Billboard 200 a zatím největší první týden pro jakoukoli sólovou umělkyni v roce 2023.

PORTALS dále debutovala na prvním místě v žebříčcích Billboard "Current Alternative Albums", "Current Pop Albums", "Top Album Sales", "Current Album Sales", "Internet Albums", "Digital Albums" a "Top Alternative/Rock Albums", spolu s druhým místem v žebříčku "Top Vinyl Albums". Album se okamžitě stalo celosvětovou senzací a Martinez s ním poprvé debutoval na prvním místě v Austrálii, na prvním místě se umístil také na Novém Zélandu, na druhém místě ve Velké Británii, na třetím místě v Kanadě a Irsku a v první desítce hitparád v Německu, Nizozemsku, Belgii a Španělsku.

PORTALS obsahuje hitové singly "VOID" a "DEATH", které se zapsaly do historie jako první Martinezovy původní písně, které debutovaly v žebříčku Billboard "Hot 100". Ke skladbě "DEATH" je připojen filmový doprovodný videoklip – režírovaný, koncipovaný a navržený kostýmy samotnou Martinez - který se umístil na prvním místě v žebříčku "Top Music Videos" na YouTube a nyní se může pochlubit více než 23 miliony oficiálních zhlédnutí. Píseň byla nejprve upoutána sérií strašidelných klipů odhalujících přerod Martineziny postavy "Cry Baby", které rychle vyvolaly šílenství teorií a nasbíraly přes 115 milionů zhlédnutí na všech sociálních sítích. Skladba a její podmanivý doprovodný vizuál si vysloužily pochvalu například od časopisu Billboard, který se rozplýval: "Avantgardní popová autorka vytváří s každým projektem odvážné, expanzivní světy... Zatímco dramatickou pětiminutovou skladbu lze spojit s jejím uměleckým probuzením, kinetické bicí a elektronické prvky způsobí, že se posluchači budou cítit také jako znovuzrození."

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top