MARINA AND THE DIAMONDS / UK

MARINA AND THE DIAMONDS / UK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lucerna Music Bar oslaví 20 let. Pogratulovat přijede i Marina and the Diamonds.

Pražský Lucerna Music Bar oslaví na podzim 20. výročí existence sérií dvaceti koncertů. Prvním zveřejněným jménem je velšská zpěvačka Marina and the Diamonds v rámci Neon Nature Tour k novému albu Froot.

Marina and the Diamonds je umělecké jméno zpěvačky a skladatelky Mariny Lambrini Diamandis, která se hudbě intenzivně věnuje už od útlého mládí. Zlom v kariéře znamenalo druhé místo v prestižním výběru hudebních talentů BBC Sound of 2010. O rok později vtrhla na britskou hudební scénu s debutovou studiovkou The Family Jewels. Její druhá deska Electra Heart z roku 2012 dosáhla dokonce na samotný vrchol UK Albums Chart.
Třetí nahrávka Froot vyšla 13. března letošního roku a zaznamenala kromě velkého úspěchu na americkém trhu také nejlepší hodnocení hudební kritiky. Marina na nové desce spojuje současný pop s alternativnějšími zvuky a aranžemi a dává více prostoru svému výjimečnému hlasu. Je autorkou všech skladeb a album také produkovala ve spolupráci s Davidem Kostenem. Na rozdíl od předešlých nahrávek je vše natočené živou kapelou.
Marina and the Diamonds sebe sama označuje jako indie umělkyni s popovými cíli. O tom svědčí také desítky miliony zhlédnutí na YouTube, předskakování Coldplay nebo Katy Perry a vystupování na prestižních hudebních festivalech jako Coachella a Glastonbury.

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU - 2.3.2016! INFORMACE  Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MARINA AND THE DIAMONDS / UK
picture MARINA AND THE DIAMONDS / UK
Top