MARILYN MANSON / US

MARILYN MANSON / US

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hudební chameleon Marilyn Manson v listopadu vtrhne do Tipsport Areny

Od svých začátků vystřídal Marilyn Manson mnoho veřejných podob - gotický šokrocker, člen satanského kultu, viník mnoha podob násilí ve školách, manipulátor, který vymývá dětem mozky, šílenec s make upem... takhle ho alespoň vidí média. V Česku vystoupil již několikrát a chystá se sem opět, tentokrát do Tipsport Areny, kterou rozbouří 19. listopadu. Publikum rozehřeje londýnská DJka Amazonica. Vstupenky jsou v prodeji ve třech kategoriích: Stání pod pódiem, Stání (obě už vyprodány) a Sezení.

Jeho desáté album, původně nazvané Say10, mělo vyjít letos v únoru na den sv. Valentýna. Nestalo se. 8. května Marilyn Manson oznámil, že album ponese nakonec název Heaven Upside Down. V březnu se objevil na Instagramu záhadný vzkaz - " 6:19. Čas nadešel." Existují různé výklady, jeden z nich je ten, že by nové album mělo vyjít v červnu. Před pár dny však všem zamotal hlavu svým dalším instagramovým postem, kde bylo 07.09 @DefiantOnes. Tak v červnu, v červenci nebo v září? Manson prohlásil, že "nové album bude to poslední, co by lidé čekali po vydání předešlé desky The Pale Emperor. Podle lidí, kteří novou desku slyšeli, je to něco mezi Antichrist Superstar a Mechanical Animals."

Marilyn Manson je hudební a stylistický chameleón, který se nechal ovlivnit Davidem Bowiem a glamrockovou estetikou.I dnes díky své již klasické tvorbě představuje "hrozbu pro nevinnou americkou mládež". Jeho fanoušci ale dobře vědí, že nabízí mnohem víc. Především ohromnou zábavu na jevišti i mimo něj a to po několik desetiletí, Marilyn Manson je talentovaný hudebník a umělec, muž, který se může právem chlubit hrdou přezdívkou The God of Fuck.

Info ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MARILYN MANSON / US
Top