Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MARIKA GOMBITOVÁ

MARIKA GOMBITOVÁ

Datum: 16. - 30. ledna 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

úterý
16
led. 2024
20:00
MARIKA GOMBITOVÁ
O2 arena

Praha

úterý
30
led. 2024
20:00
MARIKA GOMBITOVÁ
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Neuvěřitelné, pro mnohé snad už nemožné, pro některé zázrak – ano, to se stane skutečností!
Marika Gombitová po mnoha letech opět vystoupí se svým speciálním koncertním projektem v České republice, a hned dvakrát!

Do Prahy míří zpěvačka po veleúspěšném koncertu roku na Slovensku, jenž před Vánocemi odehrála a odzpívala před vyprodanou sportovní halou v Bratislavě.
Nekonečný aplaus se z této bratislavské haly myšlenkově a emočně přenesl i mezi české publikum, které se ihned po tomto úspěchu začalo dožadovat, aby se koncert Mariky Gombitové uskutečnil i v Česku. A přání fanoušků se podařilo splnit – paní Marika přijede do Prahy!

Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky. Jestliže se někomu nebude hodit jeden termín, může si vybrat druhý. Anebo obráceně.

Obdobně je věnována pozornost i samotné podobě koncertů – velkolepé scéně, hvězdným hostům a hlavně programu, který nabídne co nejvíce z velkého množství legendárních hitů, jež potěšily celé generace.

Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska …
Tyto a další krásné písně nám všem už řadu let zůstávají v srdcích a duších a je úžasné, že opět koncertně zazní přímo v podání klenotu československé populární hudby.

Velké potěšení pro Česko!

Marika Gombitová po letech opět zazáří v pražské O2 areně!

Na koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top