MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL

MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL

Datum: 17. ledna - 15. května 2019
Místo: Havlíčkův Brod, Plzeň 26, Hradec Králové, Zlín, Pardubice

Vstupenky

Čtvrtek
17
Led. 2019
19:00
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL
Čtvrtek
4
Dub. 2019
19:00
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL
Úterý
16
Dub. 2019
19:00
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL
Kongresové centrum ALDIS

Hradec Králové

Pondělí
29
Dub. 2019
19:00
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL
Středa
15
Kvě. 2019
19:00
MARIE ROTTROVÁ - LADY SOUL

Informace o akci

MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL & PETR NĚMEC

Marie Rottrová, tentokrát galakoncert s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, ve kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátků jejich kariéry, za které si Marie Rottrová vysloužila přezdívku "Lady Soul".

Marie Rottrová, první dáma českého soulu, ostravská rodačka, skvělá zpěvačka, pianistka, skladatelka....
Tato ikona zde za doprovodu hudebního tělesa zazpívá písně, které ji vynesly na pomyslný Olymp. Můžete se tedy těšit na samé hudební klenoty jako např: Lásko voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si...

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P vstup zdarma, doprovod dle platného ceníku
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL 22.11.2018 – HAVLÍČKŮV BROD

ZMĚNA:

Z organizačních důvodů dochází ke změně termínu koncertu MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL, konajícího se dne 22.11.2018 v Havlíčkově Brodě. Koncert se nově uskuteční dne 17.1.2019od 19:00 hod. Místo a čas konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.11.2018.Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top