Detail info
Close

MÅNESKIN

MÅNESKIN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts. Během turné navštíví Måneskin v rámci šestnácti zastávek ta nejdůležitější evropská města jako jsou Londýn, Paříž, Vídeň, Praha nebo Berlín. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně 14. května 2023.

Pouze pro držitele platné vstupenky na Stání nabízíme možnost upgradu (příplatek 1200 Kč) vstupenky ze Stání na Golden Circle - Stání u pódia. Na mail, jenž použili při nákupu vstupenky na Stání, jim jejich prodejce odeslal instrukce, jak upgrade získat. Bez platné vstupenky na Stání nebude umožněn vstup do haly, ani do Golden Circle! Platnost vstupenky na koncert bude kontrolována na vstupu do haly a upgrade u vstupu do Golden Circle. Pokud návštěvník vstupenku na Stání nemá, nebo pokud jeho vstupenka na Stání bude neplatná, do haly nebude vpuštěn a upgrade na Golden Circle propadá bez jakéhokoliv nároku na náhradu škody!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top