Detail info
Close

MALÝ PRINC

MALÝ PRINC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MALÝ PRINC
Literárně-hudební představení na motivy alegorického příběhu Malý princ Antoina de Saint-Exupéry

Hraje Otakar Brousek ml.
Grafický umělec German Grott
Harfa Blanka Konvalinková
PKF - Prague Philharmonia
Dirigent Alim Šach
Dirigent Louis Hedde

"Dobře vidíme jen srdcem. To podstatné očima neuvidíš." 
Rok 2024 je věnován památce francouzského spisovatele, novináře, básníka, profesionálního letce Antoina Marie Jean-Baptiste Rogera de Saint Exupéry.
Unikátní literárně-hudební představení na motivy světově známého díla Saint Exupéry Malý princ je kombinací několika druhů umění. Literatura, hudba, malířství se nitěmi emocí splétají do celistvého uměleckého tvaru.
Na scéně zazní úryvky z knihy Malý princ ve vynikající interpretaci Otakara Brouska ml. v kombinaci s mistrovskými díly světových skladatelů - Bacha, Dvořáka, Smetany, Saint-Saënse, Ravela, Debussyho, Bizeta.
Orchestr PKF - Prague Philharmonia budou řídit světově uznávaný dirigent Alim Šach a francouzský dirigent Louis Hedde.
Jedinečný zážitek podtrhnou malby Saint-Exupéry, které přímo na scéně znovu vytvoří geniální malíř a cestovatel po Antarktidě German Grott.
Představení je vhodné pro celou rodinu. Zaujme jak děti, pro které jsou zázraky zjevné a přirozené, tak i dospělé, kteří se umějí "dívat srdcem".

Představení je doprovázeno francouzskými titulky.
Délka představení: 90 minut (bez přestávky)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info: slevy ANO-NE / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku. / bezbariérový přístup ANO-NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top