Detail info
Close

MADE IN CZECHIA

MADE IN CZECHIA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Krasobruslař Michal Březina ukončí kariéru při jedinečné show v Ostravě


Ostrava, 13.3.2023 – Hvězdy českého i světového krasobruslení se 6. května sjedou do Ostravar Arény na show Made in Czechia. Při té příležitosti se uskuteční rozlučka Michala Březiny, který oficiálně ukončil kariéru v loňském roce. V květnu navíc oslaví Český krasobruslařský svaz 100. let členství v ISU.


Připravuje se po dlouhé době jedinečná krasobruslařská show, kterou bude uvádět na ledě Ondrej Hotárek, bronzový medailista z ME ve sportovních dvojicích,“ odhaluje předseda Českého krasobruslařského svazu Stanislav Židek.
Mezi hlavní hvězdy na ostravském ledě bude patřit stříbrná sportovní dvojice z letošního mistrovství Evropy Rebecca Ghilardiová a Filippo Ambrosini z Itálie.  

 „Máme ale co ukázat i z našich řad, na ledě se představí 6. taneční pár mistrovství Evropy 2023 sourozenci Taschlerovi a čerství juniorští mistři světa v tancích na ledě sour. Mrázkovi ,“ vyjmenovává Židek.Kromě kompletní české reprezentace se diváci mohou těšit i na tým synchronizovaného bruslení Olympia.

Dalšími hosty bude například americká krasobruslařka Mariah Bellová, čtvrtá žena loňského světového šampionátu. Chybět nebude ani úspěšný světový americký akrobat na ledě Philip Warren. Ve hře jsou podle Židka i další velká jména. „Ještě vedeme jednání o dalších účinkujících.“


Vrcholem večera bude vystoupení Michala Březiny, který na ostravském ledě zakončí svou bohatou závodní kariéru. Bronzový medailista z mistrovství Evropy 2013 se v Ostravě objeví už koncem dubna. „Od 30. dubna bude probíhat v Ostravě výcvikový tábor našich krasobruslařů pod vedením Rafaela Arytyunyana, mimo jiné trenéra olympijského vítěze Nathana Chena, a samozřejmě i Michala, který s ním spolupracuje“ přibližuje Březinův program Židek.
Během velkolepé show oslaví Český krasobruslařský svaz 100 let členství v Mezinárodní bruslařské unii (ISU). Pro ČKS jde o významné výročí. „Můžeme se směle ohlédnout ne pouze za naší skvělou výsledkovou historií, ale rovněž i za organizací těch nejvýznamnějších šampionátů nebo projektů,“ komentuje Židek.

Zuzana Kézrová


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top