Detail info
Close

Láďa Kerndl - naroz. koncert + Tereza Kerndlová

Láďa Kerndl - naroz. koncert + Tereza Kerndlová

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení přátelé,

po dohodě s Laďou Kerndlem  vám musíme oznámit, že jeho odložený výroční koncert jsme  vzhledem k současné situaci  nuceni zrušit. Většina Laďových fanoušků, stejně jako sám pratagonista, jsou hlavní  ohrožená skupina a Laďa ani my, jako pořadatelé nechceme ohrozit zdraví nikoho z vás.  Peníze za vstupenky vám budou vráceny v místě, kde jste je zakoupili Laďa Kerndl velmi srdečně zdraví všechny své fanoušky a těší se na společné setkání, až to situace dovolí.

Narozeninový koncert Lada Kerndl se svým orchestrem ve složení:

Piano -Miroslav Veselý,bass- Dušan Reichman, kytara – Luboš Dibdiak ,bicí Ronam Kobiela
host - Tereza Kerndlová


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top