LUCIFER

LUCIFER

Datum: 12. února 2022
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

sobota
12
ún. 2022
20:00
LUCIFER
PŘESUN (17.5.20 a 13.2.21) NOVĚ:12.2.2022 OD 20:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

The Third Commandment Tour mladé rockové kapely LUCIFER se přesouvá na únor 2022!

Mladá nadnárodní heavy-rocková kapela ze Stockholmu LUCIFER je velmi zajímavou energickou partičkou, ovlivněnou slavnými sedmdesátkami a vedenou neskutečnou německou zpěvačkou Johannou Sadonis. Jejich styl by se dal definovat jako heavy-metal s příchutí doom rocku. Své vzory vidí např. v Black Sabbath či Deep Purple. Skupinu založila v roce 2014 v Berlíně Johanna Sadonis. Tehdy skupinu tvořili členové kapel Cathedral, Angel Witch a Ladytron. Singl „Anubis“ a debutové album „Lucifer I“ napsané Johannou Sadonis a kytaristou Cathedral Garrym Jenningsem přineslo kapele velké mezinárodní uznání! Gaz však brzy po vydání debutu slušně rozjetou skupinu opustil. Po několika dalších změnách v sestavě skupinu stále táhne neskutečná německá zpěvačka Sadonis, nyní už po boku bubeníka Nicka Anderssona (Entombed, The Hellacopters), kytaristy Martina Nordina a Linuse Björklunda a basáka Haralda Göthblada a v tomto složení vydali letos na jaře již třetí desku „Lucifer III“.

Plánované turné „The Third Commandment Tour“ však překazil Coronavirus a už nyní je jasné, že ani druhý, náhradní termín se nebude moci uskutečnit. LUCIFER jsou natěšeni a připraveni zlákat vás do svých rock-metalových osidel v únoru 2022! Rock and Roll není mrtvý! Ať žije Rock and Roll, „The Third Commandment Tour 2022“ a třetí termín koncertu metalového monstra LUCIFER v PRAZE!

Do třetice všeho dobrého! LUCIFER zahrají v PRAZE, v klubu Nová Chmelnice, 12. 2. 2022!

Speciálním hostem koncertu zůstává švédská okultně rocková kapela YEAR OF THE GOAT, která zde představí také svůj aktuální opus „Novis Orbis Terrarum Ordinis“.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top