Detail info
Close

LP

LP

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00, pro držitele LP Soundcheck balíčku 17:00, pro držitele LP Tour balíčku 18:15

Tvorba LP odráží složitost lidského života a oslavuje sebeobjevování i sílu transformativní lásky. LP umí o takových věcech psát a zpívat tak, že se z jejích písní stávají hymny univerzálního porozumění. Na této vlně pokračuje i na svém šestém albu s názvem „Love Lines“, které se mezi hudební fanoušky dostalo na konci září 2023.

Na nové desce zpěvačka otvírá srdce všem lidem, které ve svém životě potkala. Ze vztahů s romantickými partnery, rodinou i se svým vlastním já skládá vlastní obraz, který jí pomáhají vidět druzí. Vypráví o tom, kdo skutečně je, něžně vyjadřuje vděčnost všem, kteří ji pomáhají se poznávat. Projekt „Love Lines“ naplno ukazuje mistrovství, jehož LP dosáhla při psaní textů. Každý verš je vybroušený klenot mířící přímo na srdce.

Nezaměnitelný hlas, autentický výraz a ostré pero při psaní textů, to je recept LP na mezinárodní úspěch a získání pozice jedné z nejoblíbenějších zpěvaček a skladatelek popových hitů současnosti. V roce 2016 se LP raketově proslavila srdceryvnou folkrockovou baladou „Lost on You“. Tato skladba se stala jedničkou hitparád v 18 zemích světa a zaznamenala více než 25,7 milionu stažení. Úspěch LP korunuje fakt, že dokázala vyprodat turné ve 150 zemích po celém světě. Z původní nájemné skladatelky písní pro Rihannu, Cher, Christinu Aguileru nebo Backstreet Boys se stala svébytná umělkyně.

Pro nejvěrnější fanoušky LP připravila 2 typy VIP balíčků.

LP Soundcheck balíček obsahuje:
1 prémiovou vstupenku do prvních řad Stání
přednostní vstup (č.13) do haly
přístup na soukromou zvukovou zkoušku LP
plakát k LP tour - limitovaná edice
přednostní nákup merchandise
oficiální laminát zvukové zkoušky

LP Tour balíček obsahuje:
1 prémiovou vstupenku na Stání
přednostní vstup (č.13) do haly
plakát k LP tour - limitovaná edice
přednostní nákup merchandise
památeční laminát

Ten, kdo zakoupí LP VIP balíček, bude zhruba 3 dny před akcí obeslán emailem (na adresu, kterou zadá při zakoupení) s upřesňujícími detaily. Umělkyně, tour, pořadatel, ticketingový operátor ani O2 universum nejsou zodpovědni za uvedení v omyl při přeprodeji. Všechny balíčky a obsah balíčku jsou nepřenosné; bez náhrady; bez přirážky. Obsah balíčku může být změněn. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně obsahu VIP balíčku, kontaktujte info@onemoretimevip.com.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top