LORDI

LORDI

Datum: 18. března 2023
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

sobota
18
bře. 2023
15:00
LORDI
sobota
18
bře. 2023
19:00
LORDI

Informace o akci

Oscar Wilde a Robbie Ross: LORDI

Hrají: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Serge Butko a Petr Brach
Tři rozpustilí lordi hrají mezi sebou hru, ve které si rozdělují dámy. Za sexuální úspěchy a neúspěchy si nadělují červené a černé body. Až jednoho dne jeden z lordů poruší pravidla hry. Tak trochu skandální salonní komedie s „jemnými" erotickými prvky na motivy korespondence Oscara Wildea a Robbieho Rosse, nevhodná pro mládež do 15 let a puritánsky založené diváky se hraje ve slovenštině.
S tou komedií i oběma zmíněnými pány to bylo ve skutečnosti mnohem zamotanější, postačí však informace, že ji Wilde s Rossem nikdy nedokončili a skončila by asi v propadlišti dějin, kdyby ji po více než 100 letech neobjevili nadšenci z okruhu Next Picture (spolek, který se snaží vzájemně přibližovat kulturu a umění mezi národy prostřednictvím filmových, divadelních a dalších počinů). Přeložil a zdramatizoval ji Ivan Remiaš. Text ve slovenštině nabídl českým hercům s tím, že pokud budou mít zájem hru nastudovat, bude přeložena do češtiny. Což se (naštěstí) nestalo.
Vzniklo veselé minimalistické představení s lehce předvídatelnou zápletkou (což ale v tomto případě ničemu nevadí) o třech rozpustilých lordech, kteří hrají tajnou hru. V ní systematicky svádí a „rozdělují si" londýnské dámy. Za sexuální úspěchy či neúspěchy s nimi si nadělují červené a černé body. Jeden z lordů však časem poruší pravidla hry (zamiluje se do ženy svého kamaráda, „spoluhráče" tajné hry) a nastane pořádný mazec.

Režie: Peter Serge Butko
Produkce: Next Picture PrahaTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top