Detail info
Close

LITOMYŠLSKÁ NOC – EWA FARNA

LITOMYŠLSKÁ NOC – EWA FARNA

Datum: 22. srpna 2024
Místo: Zámek Litomyšl – Zámecké návrší
Adresa: Jiráskova 133, Litomyšl

Vstupenky

čtvrtek
22
srp. 2024
19:00
LITOMYŠLSKÁ NOC – EWA FARNA
22.08.2024 / 19:00 / VSTUPENKA: STÁNÍ

Informace o akci

LITOMYŠLSKÁ NOC - EWA FARNA (ZÁMEK LITOMYŠL)

Jedinečná, Úžasná, Absolutní a Zlatá slavice EWA FARNA vystoupí na Zámku Litomyšl. Po vyprodaných O2 Arenách, kde oslavila své třicáté narozeniny, se chystá vyprodat i nádherné prostory Zámku Litomyšl, na jehož nádvoří se chystá odehrát svůj velký Open Air koncert v nezapomenutelné atmosféře při západu slunce. 

Prostory Litomyšlského zámku budou hostit další hvězdu české hudební scény. Ve čtvrtek 22. srpna 2024 od 19ti hodin zde proběhne, pod záštitou Litomyšlské noci, koncert na němž vystoupí Ewa Farna se svou kapelou, která je již řadu let považována za jednu z největších star české hudby. 

Předskokanem ji bude mladý, talentovaný zpěvák a kytarista TOMAS ROBIN. Tomas Robin je pseudonym českého zpěváka a skladatele Tomáše Červinky. Minulý rok se Tomas Robin účastnil národního kola Eurovize, kde soutěžil v první sedmičce. Mimo to je známý díky svému působení v dalších projektech, jako jsou We on the Moon a The Lighthouse Journey, se kterým se stal prvním českým umělcem, který se dostal do prestižního britského rozhlasového pořadu Kerrang! radio. Hvězda Tomase Robina stoupá strmě vzhůru, a tak si jeho posluchači mohou užít jeho jedinečný a nezaměnitelný hlas, autorský rukopis a skvělou kytaru. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

 

Další info:

  • Vstup do areálu je možný od 18:00 hodin / začátek koncertu od 19:00 hodin.
  • V areálu bude zajištěn prodej občerstvení. Koncert se koná za každého počasí. 
  • Zákaz vnášení deštníků do areálu, doporučeny pláštěnky. 
  • Slevy NE  /  Bezbariérový přístup ANO

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LITOMYŠLSKÁ NOC – EWA FARNA

Na mapě

google maps
Top