LIMP BIZKIT

LIMP BIZKIT

Datum: 3. dubna 2023
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha

Vstupenky

pondělí
3
dub. 2023
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
LIMP BIZKIT
PŘESUN Z 20/21/22, NOVĚ 3.4.2023 OD 20:00

Informace o akci

Koncert přesunut z 15.8.2020 -> 14.8.2021 -> 14.8.2022 na konečný termín 3.4.2023. Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

LIMP BIZKIT SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY! KAPELA SE V PŮVODNÍ SESTAVĚ PŘEDSTAVÍ V PRAŽSKÉM FORU KARLÍN.

Support: WARGASM & BLACKGOLD

Hudba, kterou tato pětice produkuje, je těžko zařaditelná - Fred Durst a spol. totiž kombinují tvrdou muziku se samply, hiphopem a svůj díl na výsledném zvuku kapely má i DJ Lethal (dříve House of Pain), který je již regulérním členem kapely.


Pětice pocházející z Floridy, z městečka Jacksonville, odstartovala svoji hvězdnou dráhu v roce 1994. Patří mezi kapely, jejichž tvorba značně ovlivnila „heavy“ scénu. Za dobu svého fungování prodali více než 30 milionů kopií svých desek po celém světě, přičemž jejich průlomové desky z roku 1999, která dostala název „Significant Other“, a ze které pocházejí hity Nookie, Break Stuff a Re-Arranged, se pouze v Americe prodalo 7,5 milionu kopií.

Album „Chocolate Starfish and the Hotdog Flavored Water“ vyšlo o rok později a hity „My Generation“, „Take A Look Around“ (známý ze soundtracku k filmu M:I-2) nebo „Rollin‘“ jejich pozici hvězd na poli tvrdé muziky jen upevnily. Za tuto nahrávku kapela obdržela opět celou řadu cen, včetně MTV Europe Music Awards v kategoriích nejlepší skupina a nejlepší album. Stejné ocenění získali Limp Bizkit i ve velmi netradiční kategorii - nejlepší webové stránky. Kapela šla prostě od úspěchu k úspěchu.

Na letošní rok je pak konečně naplánováno vydání dlouho očekávaného titulu „Stampede Of The Disco Elephants“, na kterém kvintet pracuje již několik let a jehož vydání bylo již několikrát odloženo. V rámci pražského koncertu by tak vedle osvědčených hitovek mohl zaznít i nový repertoár, po kterém fanoušci již velmi dlouho lačně pokukují

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

LIMP BIZKIT – FORUM KARLÍN – NOVÝ TERMÍN KONCERTU 3. 4. 2023

Vážení zákazníci,

nový termín koncertu (původní termín 14. 8. 2022) kapely Limp Bizkit je 3. 4. 2023 v pražském Foru Karlín.

Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.


Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 28.2.2023.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

Děkujeme za trpělivost
Tým LN & Ticketportal

 

 

ENG:

Dear customers,

the new date of the concert (original date 14 August 2022) of the band Limp Bizkit is 3 April 2023inPrague's Forum Karlín.

Your original tickets for this event are still valid.

Those who do not like the alternative date can request a refund,butno later than: 28.2.2023.

 

Entrance fees are refunded as follows:

1/ Payment of reserved tickets or direct purchase of tickets from the seller

The entrance fee is returned by the same seller - tickets cannot be returned at a different point of sale than the one where the PAYMENTof the tickets took place. In the event of a canceled point of sale, the central office (Politických věňů 15, Prague 1) returns the payment, where the tickets must be physically delivered.

2/ Payment of tickets via the Internet

a/ Collection at the point of sale or receipt of tickets by mail - the entrance fee is returned by an automatic return transaction to the same account from which the tickets were paid. However, this form must be completed for a refund.

b/ Electronic tickets of the HOMEticket type - the entrance fee is returned by an automatic return transaction to the same account from which the tickets were paid. However, this form must be completed for a refund.

c) Sodexo - the entrance fee is returned by an automatic return transaction to the Sodexo account from which the tickets were paid. However, this form must be completed for a refund.

3/ Payment of tickets through benefits

Scanned tickets together with the benefit order must be sent to e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Payment of tickets on invoice

The invoice together with the scanned tickets must be sent to e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

Thank you for your patience
LN Team & Ticketportal

 


Top