LIMP BIZKIT

LIMP BIZKIT

Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha

Vstupenky

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
LIMP BIZKIT
PŘESUNUTO Z 20/21/14.8.2022 – HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Z důvodu zdravotních komplikací zpěváka Freda Dursta odkládá kapela Limp Bizkit svůj koncert 14. 8. 2022 ve Foru Karlín. Vystoupení je přeloženo na neurčito. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

LIMP BIZKIT SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY! KAPELA SE V PŮVODNÍ SESTAVĚ PŘEDSTAVÍ V PRAŽSKÉM FORU KARLÍN.

Hudba, kterou tato pětice produkuje, je těžko zařaditelná - Fred Durst a spol. totiž kombinují tvrdou muziku se samply, hiphopem a svůj díl na výsledném zvuku kapely má i DJ Lethal (dříve House of Pain), který je již regulérním členem kapely.


Pětice pocházející z Floridy, z městečka Jacksonville, odstartovala svoji hvězdnou dráhu v roce 1994. Patří mezi kapely, jejichž tvorba značně ovlivnila „heavy“ scénu. Za dobu svého fungování prodali více než 30 milionů kopií svých desek po celém světě, přičemž jejich průlomové desky z roku 1999, která dostala název „Significant Other“, a ze které pocházejí hity Nookie, Break Stuff a Re-Arranged, se pouze v Americe prodalo 7,5 milionu kopií.

Album „Chocolate Starfish and the Hotdog Flavored Water“ vyšlo o rok později a hity „My Generation“, „Take A Look Around“ (známý ze soundtracku k filmu M:I-2) nebo „Rollin‘“ jejich pozici hvězd na poli tvrdé muziky jen upevnily. Za tuto nahrávku kapela obdržela opět celou řadu cen, včetně MTV Europe Music Awards v kategoriích nejlepší skupina a nejlepší album. Stejné ocenění získali Limp Bizkit i ve velmi netradiční kategorii - nejlepší webové stránky. Kapela šla prostě od úspěchu k úspěchu.

Na letošní rok je pak konečně naplánováno vydání dlouho očekávaného titulu „Stampede Of The Disco Elephants“, na kterém kvintet pracuje již několik let a jehož vydání bylo již několikrát odloženo. V rámci pražského koncertu by tak vedle osvědčených hitovek mohl zaznít i nový repertoár, po kterém fanoušci již velmi dlouho lačně pokukujíTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

LIMP BIZKIT - 14. 8. 2022 - FORUM KARLÍN – KONCERT ODLOŽEN / LIMP BIZKIT – 14. 8. 2022 - FORUM KARLÍN – POSTPONED

Vážení zákazníci,

z důvodu zdravotních komplikací zpěváka Freda Dursta odkládá kapela Limp Bizkit svůj koncert 14. 8. 2022 ve Foru Karlín. Vystoupení je přeloženo na neurčito. 

Fred Durst k tomu dodává: „Z osobních zdravotních důvodů a na základě doporučení mého osobního lékaře, abych si dal okamžitou pauzu od koncertování, budou Limp Bizkit bohužel nuceni odložit své turné po Velké Británii a Evropě v roce 2022. Upřímně se omlouváme za veškeré nepříjemnosti, které to může způsobit našim věrným fanouškům, promotérům a doprovodnému personálu. Vyčkejte prosím na další zprávy. S pozdravem, Fred & Limp Bizkit".

Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

 

Děkujeme za pochopení
Tým LN a Ticketportal

 

ENG:

Dear Customers,

due to the health complications of singer Fred Durst, Limp Bizkit is postponing concert on August 14, 2022 at Forum Karlín. The show has been postponed until further notice.

Fred Durst says: “For personal health concerns and based on medical advice given by my personal physician to take an immediate break from touring, Limp Bizkit will sadly have to postpone their 2022 Uk and European tour. We truly apologise for any inconvenience this may cause to our loyal fans, promoters and support staff. Stand by for further news. Sincerely, Fred & Limp Bizkit”

Your original tickets for this event remain valid.

 

Thank you for your understanding
LN Team and Ticketportal

 


Top