Detail info
Close

L’Etape Czech Republic by Tour de France

L’Etape Czech Republic by Tour de France

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

„Atmosféra nejslavnějšího závodu světa se po necelém roce vrací do Prahy a středních Čech díky druhému ročníku závodu L’Etape Czech Republic by Tour de France. Start a cíl v Praze na Strahově, tratě o délce 91 nebo 136 kilometrů lemované diváky, kteří tě budou hnát k cíli. Staň se součástí největšího amatérského cyklistického závodu u nás a zažij atmosféru Staré dámy a pocity cyklistických šampiónů. 

Reference účastníků 1. ročníku: 

Jakub H.: I pro někoho, kdo objíždí hobby závody to byla úplně jiná dimenze, násobně větší balík, kde se dá vždycky s někým svézt, ale hlavně ta atmosféra a fanoušci, co byli na prémii v Berouně, to jsem ještě teda nezažil:)

Jan H.: Tento závod byl, je a bude výzva po sportovní stránce a zároveň zážitek v sedle kola. Atmosféra úžasná, podél trati stovky diváků. Po projetí cíle je hned jasné, že další ročník si člověk nemůže nechat ujít a zažít to znovu a znovu. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 

Daniel Š.: Závodu jsem se zúčastnil více méně z donucení. Dcera začala jezdit před 2 roky na silničním kole a velice jí to chytlo 🚲. No a já, její táta to zkusil a chytlo mně to také. 😂 Tak k jejím 18 narozeninám jsem se nechal přemluvil a jeli jsme L‘Etape. A nelitujeme. Byl to skvělý zážitek na celý život. Perfektní organizace, skvělá atmosféra a všude kolem supr závodníci, no paráda.

Kompletní informace na www.letape.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture L’Etape Czech Republic by Tour de France
Top