Detail info
Close

LET IT ROLL WINTER 2014

LET IT ROLL WINTER 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LET IT ROLL WINTER 2014
28. 2. 2014
PRAHA, Výstaviště Expo, Křižíkovy pavilony


Termín konání Let It Roll Winter 2014 se přesouvá na 28. 2. 2014

Pořadatelé halové akce Let It Roll Winter 2014 oznamují změnu avizovaného termínu ze 14. 2. 2014 na 28. 2. 2014. Důvodem posunutí termínu o 14 dní je zrušení plánovaného koncertu projektu Netsky Live!, který se zde měl uskutečnit v rámci jeho turné, jako jeden ze stěžejních headlinerů halové akce Let It Roll Winter.
Záměrem organizátorů, bylo vynahradit návštěvníkům Netskyho live show z letního Let It Roll 2013, která byla nahrazena jeho skvělým DJ setem. Netsky však před několika dny zveřejnil zprávu o kompletní změně svého managementu. Z tohoto důvodu je Netsky nucen zrušit své LIVE! show tour, plánované u příležitosti nového alba, jehož vydání ze stejných důvodů odkládá. Organizační tým Let It Rollu celá situace velmi mrzí. Pro návštěvníky bude i tak připraven neotřelý, nabitý program, plný světových producentů a DJs. Holešovické Výstaviště v Praze bude 28. 2. 2014 již po třetí hostit zimní edici úspěšného festivalu Let It Roll. Zde budou ve třech pavilonech připraveny tři stage, každá se svou typickou atmosférou pro daný subžánr. Největší hala bude patřit převážně mainstreamovému zvuku. V druhém pavilonu se představí zástupci tvrdšího drum&bassu a třetí pódium bude věnováno fanouškům dubstepu a electro music.
Již zakoupené vstupenky s původním termínem 14. února zůstávají platné. Pokud některým návštěvníkům nevyhovuje nový termín, mohou vstupenky vrátit do konce října na pobočkách předprodejce Ticketportal.cz a bude jim vrána plná výše vstupného. Organizátoři se touto cestou velmi omlouvají za způsobené komplikace.

Oficiální webové stránky festivalu
Facebook event

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LET IT ROLL WINTER 2014
picture LET IT ROLL WINTER 2014
Top