LET IT ROLL Open Air 2010

LET IT ROLL Open Air 2010

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Let It Roll open air festival
23. – 24. 7. 2010
Pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic
line-up: Sub Focus feat. MC I.D. (UK), High Contrast (UK), London Elektricity (UK), DJ Marky & MC Stamina (BR / UK), Matrix & Futurebound (UK), Spor (UK), Marcus Intalex (UK), Calibre (UK), Original Sin (US), Cyantific (UK), Chris Renegade (UK), Evol Intent (US), Temper D (UK), Gemini (UK), MC Wrec (UK), MC Coppa (UK) & many more
Line-up letního festivalu Let It Roll se konečně rozšiřuje o další drum & bassové hvězdy. Kromě již známého výběru High Contrast, London Elektricity, Marky & Stamina MC, Matrix & Futurebound a Temper D na list přibyli Sub Focus & MC I.D., Marcus Intalex, Calibre, Original Sin, MC Wrec a MC Coppa.
Sub Focus se po více než roce vrací na hlavní stage akce Let It Roll, a to jako autor nejlepšího alba loňského roku, které pojmenoval jednoduše Sub Focus. Kromě drum & bassových party trháků na něm nabídl třeba i houseové vypalovačky a dubstepový kousek. 
Američan Original Sin sklidil za rok 2009 velké ovace díky albu Grow Your Wings, které ho představilo nejen jako tvůrce pure jump-upu, ale hlavně jako inovativního krejčího - oblékl totiž oldschool do nového, nadčasově znějícího kabátu. Do line-upu kromě těchto dvou top producentů přibývají MCs I.D.., Wrec a Coppa.
Radio 1 Take Control stage se v pátek promění v přehlídku fajnšmekrovin. Těšit se můžete na Soul:ution, tedy noc pod taktovkou labelu Soul:R. Ve stanu zahrají majitel vydavatelství, Marcus Intalex, producent, vměstnávající do svých tracků vlivy Detroit techna a dále Calibre, jeden z nejpovolanějších průkopníků soulful drum & bassu a liquid funku. Let It Roll pro své fanoušky připravil sérii warm-up parties, na nichž bude možné zakoupit vstupenky za výhodnější cenu.
Více informací naleznete na www.letitroll.cz.  

Galerie

picture LET IT ROLL Open Air 2010

Na mapě

Top