LET IT ROLL 2013 WINTER CZECH

LET IT ROLL 2013 WINTER CZECH

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LET IT ROLL WINTER 2013
Pátek, 15.2.2013 / Výstaviště Expo, Praha - Holešovice
Vstupenky
Standardní – 1 vstupenka / 660 Kč s poplatkama
V.I.P. - 1 vstupenka / 990 s poplatkama 

Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu 2013

Zimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací na Výstaviště Expo v Praze Holešovicích. Na třech stagích se představí více než 20 zahraničních drum&bassových a dubstepových DJs. 
Hlavní stage ve velké hale Křižíkových pavilonů se spojila s uznávaným anglickým labelem Viper Recordings. Představí se na ní majitelé labelu Matrix & Futurebound, dále ShockOne, Smooth, Inside Info, nováčci Six Blade, dříve Mattix & Futile, a svým hlasem celou show podpoří MC Felon. Jako speciální host vystoupí na Viper Recordings stagi Sub Focus.
Druhá, tvrdší a temnější, stage ponese logo nějvětšího drum&bassového serveru na světě - Drumandbass Arena. Své DJ umění a aktuální tracky zde předvedou Break, Prolix & MC Coppa, Mefjus, Gancher & Ruin, Disaszt a český Forbidden Society.
Třetí halu rozduní pomalejší tempo dubstepu a electra, vše pod hlavičkou anglického dubstepového serveru GetDarker, kterou bude reprezentovat její zakladatel Darkside. Jeho hosti jsou neméně zvučná jména světového dubstepu - Emalkay, Icicle a Koven.
Jestli patříte mezi fanoušky drum&bassu, dubstepu a všeho co je s těmito styly spojené, neměla by vám tato akce uniknout.
Kompletní český line-up a informace o mobilní aplikaci zde! 

www.letitroll.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LET IT ROLL 2013 WINTER CZECH
picture LET IT ROLL 2013 WINTER CZECH

Na mapě

Top