Detail info
Close

LEONA – 30 let na scéně

LEONA – 30 let na scéně

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LEONA – 30 let na scéně s kapelou a hosty

Leona vystudovala FF UP v Olomouci obor český jazyk a dějepis. Po příchodu do Prahy začala hrát v divadle Semafor, moderovala na Evropě 2 a v České televizi uváděla hudební pořad Telerezonance. Od roku 1993 hrála hlavní role v pražských muzikálových inscenacích/např. West Side Story, Jesus Christ Superstar, Dracula, Monte Cristo, Les Miserables, Jekkyl & Hyde, nebo Mamma Mia!/. Vydala celkem 9 sólových alb, za které obdržela zlaté i platinové desky -– Leona /1996/, Film a muzikál /1998/, Film a muzikál II /1999/, Blízká setkání /2001/, Jsem to já /2002/, album swingové a lounge music Voda divoká /2005/ , Největší hity s řadou nových remixů a nových snímků největších hitů/ 2009 a 2013/a album Duety /2017/. Spolupracovala s celou řadou významných umělců, namátkou s Karlem Svobodou, Ondřejem Soukupem, Richardem Hesem a skupinou UNO, Romanem Holým a dalšími osobnostmi kulturní scény. Aktivně koncertuje se svojí kapelou s poprockovým nebo muzikálovým repertoárem /Muzikál - moje láska/, pořádá také adventní koncerty. Ráda zpívá jazz a swing a koncertuje s profesionálními i amaterskými bigbandy. V roce 2015 účinkovala v prestižní taneční soutěži České televize StarDance a v roce 2017 v televizi Nova v zábavné soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Aktuálně připravuje nové popové album.

Rok 2023 je pro Leonu oslavou 30. let na scéně a tak toto výročí oslaví velkolepě v Pražské Lucerně 6.5. od 19:00 s mnoha hvězdnými hosty.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz
Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top