Detail info
Close

LEON HENDRIX & Fulvio Feliçiano Band - In The Name Of Jimi Tour 2023

LEON HENDRIX & Fulvio Feliçiano Band - In The Name Of Jimi Tour 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Bratr fenomenálního Jimiho Hendrixe poprvé v Olomouci!

Nenechte si ujít jedinečný koncert LEONA HENDRIXE a kapely Fulvia Feliçiana, kteří do Bounty Rock Cafe přivezou vzpomínkovou show IN THE NAME OF JIMI k osmdesátému výročí narození Jimiho. Před Leonem Hendrixem vystoupí olomoučtí MOONPARK.

Leon Morris Hendrix (USA) je malíř, kytarista a skladatel, který kromě toho, že se momentálně věnuje odkazu svého bratra, má na kontě také vlastní alba s Leon Hendrix Band. První vyšlo v roce 2002 pod názvem Seattle Rain, novější potom s titulem Keeper Of The Flame o čtyři roky později. Leon je rovněž spoluautorem životopisné knihy o jeho o šest let starším bratrovi. Biografie nese název Jimi Hendrix: A Brother’s Story.

Společně s Leonem Hendrixem se do České republiky vrací úžasný kytarista a zpěvák Fulvio Feliçiano (Itálie) propagující již řadu let Jimiho nesmrtelnou kytarovou hru. Fulvio se objevil i po boku takových jmen, jako jsou Vinnie Moore, Nathaniel Peterson, Carl Palmer nebo Mike Terrana. Na baskytaru se představí Marco D’Angelo (Itálie), jenž si zahrál například se Stanem Skibbym či s Nathanielem Petersonem. Za bicí usedne Pino Liberti (Itálie), který má na kontě spolupráci s mnoha hudebníky, mezi něž se řadí mimo jiné Buddy Miles, Uli Jon Roth, Marco Mendoza, Kee Marcello či Tony Franklin.

Než zazní Hendrixovy hity, na pódiu v Bounty Rock Cafe vystoupí olomoucká kapela MOONPARK. Této partě čtyř muzikantů, kteří spolu hrají od roku 2020, učaroval melodický rock. MOONPARK – to je Michal (zpěv), Jirka (kytara), Petr (baskytara) a Ivo (bicí). V jejich repertoáru najdete autorské skladby, jaké v České republice jen tak neuslyšíte. Energie, kterou vám předají, vás bude ještě dlouho nabíjet. S Leonem Hendrixem si poprvé zahráli na společném koncertě v Uničově a byl to jedinečný zážitek.

Kdo dříve přijde sedí. Zbytek na stání.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top