LENNY

LENNY

Datum: 22. - 25. září 2020
Místo: Plzeň, Hradec Králové, Brno, Praha 7-Holešovice

Weird & Wonderful Sessions

Vstupenky

Úterý
22
Zář. 2020
19:00
LENNY
Papírna

Plzeň

Středa
23
Zář. 2020
19:00
LENNY
Náplavka café & music bar

Hradec Králové

Čtvrtek
24
Zář. 2020
19:00
LENNY
Pátek
25
Zář. 2020
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.
LENNY
VNITROBLOCK – malý sál

Praha 7-Holešovice

Informace o akci

Zpěvačka Lenny na podzim vyjede do čtyřech českých měst, aby se setkala se svými fanoušky, představila jim svoji muziku v intimním akustickém setu a také nabídla exkluzivní kousky ze svého merchshopu. Kapacita je omezená na 100 návštěvníků.

„Chci pro fanoušky vytvořit neopakovatelný zážitek, na který budou rádi vzpomínat. V O2 Universu pro ně mám připravené velkoformátové vystoupení, takže u Sessions jsem si dala za cíl vytvořit něco intimního, u čeho by měli pocit, že jsou součástí jedinečné akce, kde budou mít mne a moji kapelu „jen pro sebe“, přibližuje Lenny celou akci a dodává: „Chci si s fanoušky utvořit hezké vzpomínky a přiblížit jim nejen svoji hudbu, ale i svou osobu.“

Weird & Wonderful Sessions je balíček jedinečných akcí konaných exkluzivně pro omezený počet posluchačů. Diváci budou mít možnost poprvé naživo slyšet nové písně z ceněné desky Weird & Wonderful, ale také starší hity z alba Hearts. A to vše ve speciálních akustických úpravách v intimním prostředí.

„Fanoušci zažijí komorní akustický koncert, mohou se zeptat na cokoli, co je zajímá, strávit čas se mnou a mojí kapelou a na konci si ještě odnést něco hezkého z mého merchshopu,“ uvedla zpěvačka.

Na mapě

Top