Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
LA TROBA KUNG-FÚ

JAZZ MEETS WORLD
LA TROBA KUNG-FÚ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Ve španělské Barceloně už několik let vře hispánský kotel se stylově bezbřehou hudbou, pod níž hoří anarchie. Pro tuto hudební scénu se vžil název „mestizo“ (míšenec) a přestože se tak jmenuje místní klub, symbolizuje především nebývale odvážné, svobodomyslné fúze skupin Ojos de Brujo, Amparanoia, El Payo Malo, Macao nebo Dusminguet; Mestizo se stalo načas také domovem Manu Chao, Chebu Balowskemu nebo brazilskému DJ Wagneru Pá. Všechny a desítky dalších jsou zastoupeny na dvojalbu Barcelona Zona Bastarda (2002), z něhož vyplývá, že ve zmíněném kotli se vaří lokální španělské styly s důrazem na flamenko, kubánská salsa, reggae, dub, ska, rock, punk, rai, hip-hop, mexické mariachi a třebas i brazilská bossa a vlastně cokoliv rytmicky neudržitelného z Jižní Ameriky. Hodně populární a vlivné Dusminquet – Charlie Gillett o nich napsal, „že kdyby Specials s Pogues hráli akusticky a zpívali španělsky, rozdíl byste nepoznali“ - zpěvák a akordeonista Joan Garriga rozpustil v roce 2004. Následně střídal hraní s kdekým a nenápadně po Barceloně lanařil muzikanty do své nové kapely La Troba Kung-fu, výtečné esenci jedinečné různorodosti barcelonských mestizos. Garriga zlákal špičkové hráče z výše uvedených skupin, čímž zvuk La Troba Kungu-Fu ještě víc zdivočel a zároveň posunul: katalánskou cikánskou rumbu s flamenkem (představte si Gypsy Kings) přinesl kytarista Muchacho a rytmicky horkokrevnou salsu, coumbia a boogie-woogie kubánský klavírista Muñeco. La Troba Kung-Fu s velkým úspěchem v březnu vystoupili na evropskými promotéry vyhledávaném festivale Babel Med Music v Marseille, kde představili výtečné debutové album Clavell Morenet (Via Lactea, 2007). Více na www.pjmusic.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top