Detail info
Close

LARA FABIAN - Je tˊaime World Tour

LARA FABIAN - Je tˊaime World Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00

Uznávaná diva světového formátu Lara Fabian se po předchozích beznadějně vyprodaných koncertech vrací po pěti letech do Prahy.

Naši metropoli si dříve vybrala i pro natáčení oficiálního DVD. Nenechte si ujít nejen bouřlivý potlesk hned od prvních tónů skladby "Je t'aime", ale i bezkonkurenční atmosféru, díky níž jsou koncerty Lary Fabian nezapomenutelné.

Od roku 1995 sbírá Lara Fabian významná ocenění, mj. Nejlepší zpěvačka roku, Nejlepší živé vystoupení roku, Album roku a mnoho dalších. Její alba se stala zlatými a několikrát i platinovými.

Ve Francii se následně během dvou let prodalo přes dva miliony alb s názvem Pure. Díky tomuto ohromnému úspěchu získala na prestižním francouzském galavečeru Les Victoires de la Musique cenu Nový umělec roku. Za skladbu "Pure" byla oceněna jako Nejprodávanější umělec na World Music Awards.

Celosvětově si Lara Fabian vybudovala pověst odhodlané zpěvačky a skladatelky. Dosáhla téměř nemožného! Důkazem jsou milionové prodeje úspěšných alb a nespočet vyprodaných koncertů na všech kontinentech, a to vše bez okázalé reklamy a senzačních bulvárních titulků.

Máme pro Vás překvapení a bonus zároveň. Večer zahájí, na základě výběru Lary Fabian, dvacetiminutovým vstupem muzikálová diva Michaela Gemrotová a čtvrtý z Českého slavíka 2023 Václav Noid Bárta. Můžete se v jejich podání těšit například na árii ze světového muzikálu Fantom opery! Věříme, že se již, stejně jako my, těšíte na galavečer plný kvalitní hudby!

Část výtěžku z každé vstupenky bude věnována Nadaci Anežka, která společnou silou lidí pomáhá rodinám překonávat handicap.

Se vstupenkou lze zakoupit Gourmet Experience.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top