LARA FABIAN

LARA FABIAN

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

Po dvou letech se 9.června příštího roku do naší metropole vrátí Lara Fabian! Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.

Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16.září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50.narozeniny. Program večera bude sestávat jak z jejích největších hitů tak z písní z aktuálního alba Papillon.

Lara Fabian se narodila 9.ledna 1970 v Belgii, kde je dnes jednou z nejprodávanějších umělkyň. Do celosvětového povědomí prorazila v roce 1994 albem Carpe Diem, jehož prodeje do roka dosáhly na trojnásobně platinový statut a zpěvačka za něj obdržela mj. i dvě ceny Félix. V roce 1999 Fabian uvedla na trh své první anglicky nazpívané album "Lara Fabian", které stanulo na 1.místě v prestižním přehledu novinkových desek časopisu Billboard, kde následně bodoval i její první singl v angličtině - I Will Love Again. K dnešnímu dni její diskografie čítá již čtrnáct studiových nahrávek, od kterých prodala přes 18 miliónů kopií. A neméně úspěšná je i její koncertní činnost. Naposledy objela svět v letech 2017 a 2018 v rámci The Camouflage World Tour, které zasáhlo i Prahu, kde zpěvačka pro velký úspěch namísto původně plánovaného jednoho koncertu, nakonec absolvovala dvě vystoupení.

"Smyslem mého života je spojení s mými posluchači, s publikem. Bez něj bych ničeho nedosáhla a své sny nenaplnila," nechala se nejednou slyšet zpěvačka, která je vedle výjimečného hlasu pověstná právě také otevřeností a sdílností s publikem, se kterým se na koncertech pravidelně dělí o své životní zážitky, inspirující momenty i nitěrné pocity a myšlenky o přátleství, lásce i duchovní cestě.

Na mapě

Top