Detail info
Close

LADISLAV ZIBURA–S MÁMOU A TÁTOU DO AFRIKY

LADISLAV ZIBURA–S MÁMOU A TÁTOU DO AFRIKY

Datum: 15. října 2024
Místo: Kino Květen
Adresa: Mírové náměstí, Teplice

Vstupenky

úterý
15
říj. 2024
16:00
LADISLAV ZIBURA–S MÁMOU A TÁTOU DO AFRIKY
Kino Květen

Teplice

úterý
15
říj. 2024
19:00
LADISLAV ZIBURA–S MÁMOU A TÁTOU DO AFRIKY
Kino Květen

Teplice

Informace o akci

Cestovatelská projekce / stand-up

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari - 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic, seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit i vy.

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal 6 knižních bestsellerů. Kniha Prázdniny v Evropě získala cenu Zikmunda a Hanzelky pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Vstupné: 270,- Kč, studenti a senioři: 220,- Kč

Prodej vstupenek od 17. 6 .2024


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top