Detail info
Close

Kvalifikace mistrovství Evropy žen 2025: Česko - Španělsko

Kvalifikace mistrovství Evropy žen 2025: Česko - Španělsko

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kvalifikace o ME žen 2025

Česko – Španělsko
12. 7. 2024, 18:00
Letní stadion, Chomutov

Fotbalová reprezentace žen zakončí ve červenci boje v základní skupině kvalifikace o mistrovství Evropy. Tým vedený trenérem Karlem Radou v rámci pátého kvalifikačního zápasu vyzve aktuálně nejlepší tým planety – Španělsko.

České fotbalistky v závěru kvalifikace bojují o co nejlepší umístění v tabulce, které by jim zajistilo lepší pozici v následné baráži. Na Letním stadionu v Chomutově bude českému týmu v cestě stát soupeř, který v loňském roce vyhrál mistrovství světa v Austrálii a velkou kvalitu potvrzuje i v právě probíhající kvalifikaci, kde ze čtyř dosavadních zápasů získal plný počet dvanácti bodů.

Česká reprezentace již hrála proti Španělsku kvalifikační utkání v úvodu dubna letošního roku. Na stadionu v Burgosu Češky vedly dokonce 1:0, pak ale vysoce favorizované domácí fotbalistky zápas otočily a vyhrály 3:1.

V Chomutově se představí aktuálně nejlepší ženská fotbalová reprezentace, tak doražte a podpořte Hrdé lvice v boji o důležité kvalifikační body!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top