Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY

Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY

Datum: 30. září - 1. října 2023
Místo: Pístovské Mokřady
Adresa: okr. Jihlava, Pístov

Vstupenky

sobota
30
zář. 2023
10:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY
30.9.-1.10.2023 / DVOUDENNÍ VSTUPENKA
sobota
30
zář. 2023
10:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY
30.9.2023 OD 10:00 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA
neděle
1
říj. 2023
09:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY
1.10.2023 OD 09:00 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA

Informace o akci

Akce Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY je akce pro terénní auta ze všech koutů České republiky i dalších zemí, která se koná v Pístově u Jihlavy, letos v termínu 30. září a 1. října 2023 (www.pistovskemokrady.cz). Zajímavostí akce je, že se jedná o offroad akci na pomoc přírodě. Letos se jedná již o 11. ročník a opět jsme pro návštěvníky těchto mezinárodních závodů připravili něco speciálního. Kromě toho, že se diváci můžou těšit na ty nejlepší OFFROAD speciály závodící na hranici a někdy až za hranicí fyzikálních zákonů, hlavním lákadlem letošního ročníku bude SHOW TRUCKŮ. Ukázka jízd v terénu, bahnité průjezdy tůněmi nebo třeba přetahovaná s malými terénními auty i diváky. Kolik jich bude potřeba na přetažení velké Tatry? Zajezdit si můžete s RC modely, vyzkoušet horolezeckou stěnu nebo si zajezdit s dětskými Tatrami. Na roztrhání bude znovu skoro 200 metrů dlouhá ZIPLINE nebo projížďky ve vojenském obojživelném pásáku, který s diváky projíždí skrz „Jožina z Bažin“. Do vod a bahna této největší tůně se bude SKÁKAT i letos. Znovu bude „ženský trial“ a pro děti spousta atrakcí včetně terénních čtyřkolek.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top