Detail info
Close

King Gizzard & The Lizard Wizard

King Gizzard & The Lizard Wizard

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ON-LINE PRODEJ BUDE UKONČEN 18.5. V 17:45, VSTUPENKY  VŠAK MŮŽETE ZAKOUPIT OD 18:00 NA POKLADNĚ VE FORU KARLÍN 
 
Nezastavitelný kolos King Gizzard přepnul na synťáky a přijede pokořit Forum Karlín
 
Nejprve roky čekání, pak vyprodané Divadlo Archa a nedlouho poté po strop plný Velký sál Lucerny. Kdo by si myslel, že se zde King Gizzard  & The Lizard Wizard zastaví, očividně tenhle australský fenomén dost dobře nezná. S novým – nečekaně synťákovým – albem v zádech se kapela vrací 18. května 2024 do pražského Fora Karlín. „Když zavládne peklo, najdu vnitřní klid,“ řekl Stu Mackenzie časopisu DIY. A kdo zažil tuhle kapelu naživo, přesně ví, o čem frontman King Gizzard mluví.
 
O produktivitě King Gizzard není třeba více psát, co oni stihli za dekádu, nestihne většina kapel ani za celou kariéru. Jen letos vydali dvě alba, na tom druhém – The Silver Cord – se kapela naladila na nové, synťákové frekvence. Co začalo před několika lety songem Cyboogie, kdy proměnlivá kapela naznačila odklon od kytar, je teď dokonáno vrstevnatou deskou, která vzdává hold Skinny Puppy i Giorgiu Moroderovi. King Gizzard na albu suverénně potvrdili, že jsou zkušenými plavci, kteří se nebojí vrhat po hlavě do vod žánrů, které dosud neprozkoumali, ale které s nerdským zápalem milují. The Silver Cord dokazuje, že kytarová opojení zvládají stejně dobře jako ta synťáková.
 
„V Praze to byl vzácný moment dokonalého sepětí mezi skupinou a publikem,“ psal Musicserver o prvním pražském koncertě kapely v Arše, zatímco Headliner jen krátce poté označil vystoupení v Lucerně za „výborný, energický a vzrušující koncert, ze kterého nikdo nemohl odcházet zklamaný.“ Co bude pro nadcházející show znamenat syntezátorová deska těchhle naspeedovaných dobrodruhů, se můžeme jen dohadovat. Že to bude nekonečná zábava, je ale jasné už nyní.

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top