Killer Queen (UK)

Killer Queen (UK)

Datum: 25. srpna 2021
Místo: 14/15 Baťův institut - prostor venkovní platformy
Adresa: Vavrečkova 7040, Zlín

Vstupenky

středa
25
srp. 2021
20:00

Informace o akci

Nejlepší britská Queen show poprvé v ČR!

Na jaře 2021 do ČR poprvé zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen. Ve středu 3. března potěší fanoušky ve zlínské Datarthale.

Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala masovou popularitu v domovské Británii. V roce 1999 byla skupina oceněna jako Worldwide Best Tribute Band. V dalších letech dobyli podia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako např. Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits, Nottingham Motorpoint Arena a další.
Rok 2019 byl pro kapelu milníkem a dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovali beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. V listopadu 2019 navštívili v rámci evropského turné také Bratislavu, kde se uskutečnily rovnou dva koncerty.
V diáři pro další roky jim data rychle mizí, v roce 2020 se chystají na devítitýdenní tour po USA, vystoupí na obřích koncertních podiích a festivalech v UK i různě po Evropě. Zpěvák Patrick Myers říká: „V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan. Má to tam fakt své kouzlo.“

Nenechte si ujít!

Více informací o show www.killerqueenonline.com

Info ZTP a ZTP/P:
Držitelé průkazů ZTP: sleva 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP.
Držitelé průkazů ZTP/P a doprovod 1 osoby: sleva 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP/P, každý s vlastní vstupenkou. Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Killer Queen (UK)
picture Killer Queen (UK)
picture Killer Queen (UK)

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Killer Queen (UK) 3.3.2021 20:00 Sportovní hala Datart, Zlín

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncert Killer Queen (UK) přesouvá z plánovaného termínu 3. 3. 2021 od 20:00 hodin a zmísta Sportovní hala Datart, U Zimního stadionu 4286, Zlín na nový, náhradní termín a místo: 25. 8. 2021 od 20:00 hodin, 14|15 Baťův institut - prostor venkovní platformy, Vavrečkova 7040, Zlín.

Zakoupené vstupenky je potřeba na nový termín vyměnit. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky směnit za Poukaz covid-19, nejpozději do 31.3.2021.

 

Výměna vstupenek na nový termín po 31.3.2021 probíhá následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupenky vyměňuje centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1). Naskenované vstupenky na původní termín je třeba zaslat na e-mail:reklamace@ticketportal.cz. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupenky vyměňuje automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) zasláním nových vstupenek na e-mail zákazníka, pod kterým vstupenky kupoval.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupenky vyměňuje automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) zasláním nových vstupenek na e-mail zákazníka, pod kterým vstupenky kupoval.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky na původní termín spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail:
reklamace@ticketportal.cz
. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami na původní termín je třeba zaslat na e-mail:
rezervace@ticketportal.cz. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 
 

 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top