Detail info
Close

Kdo se bojí postele? / LSNH

Kdo se bojí postele? / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

KDO SE BOJÍ POSTELE?

Hrají: Braňo Polák a Kristýna Podzimková
Režie: Jindra Kriegel

Komedie Patricia Villabolose, autora povídek, divadelních her, filmových scénářů a divadelního režiséra ze Santiago de Chile. Je autorem světově úspěšných divadelních komedií jako The amo y te odio...por completo (2006; Miluji tě a nenávidím...z celého srdce), Happy Hour (2006), Hasta que tu madre nos separe (2007; Dokud nás tvá matka nerozdělí)...

Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy.
První příběh: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona plná obav, předsudků a úzkosti. On touží po osmi letech vztahu naplnit i jeho fyzickou stránku. Otázkou je, zda se mu to podaří.
Druhý příběh: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, velkým moralistou, který neustále myslí jen na práci. Šéfová předstírá nevolnost, a tak se oba ubytují v motelu u cesty, a šéfová využije všech možných způsobů, jak svého podřízeného svést. Dokáže se ubránit, nebo je to jen muž?
Třetí příběh: Dva zločinci se po přepadení klenotnictví ukryjí v hotelovém pokoji. Adrenalin a napětí z právě prožitého nebezpečí a vědomí, že je hledá policie, v nich probouzí naprosto nečekané city, kterým se oba snaží odolat.
Čtvrtý příběh: Manželka se po mnohaletém manželství pokouší prolomit monotónní vztah a dodat mu jiskru. Snaží se ze všech sil dostat svého pasivního manžela z letargie. On zase dělá vše pro to, aby zase nebylo po jejím.

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení, na které nezmoknete.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Kdo se bojí postele? / LSNH
Top