Detail info
Close

Kdo se bojí postele? / LSNH

Kdo se bojí postele? / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

KDO SE BOJÍ POSTELE?

Hrají: Braňo Polák a Kristýna Podzimková
Režie: Jindra Kriegel

Komedie Patricia Villabolose, autora povídek, divadelních her, filmových scénářů a divadelního režiséra ze Santiago de Chile. Je autorem světově úspěšných divadelních komedií jako The amo y te odio...por completo (2006; Miluji tě a nenávidím...z celého srdce), Happy Hour (2006), Hasta que tu madre nos separe (2007; Dokud nás tvá matka nerozdělí)...

Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy.
První příběh: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona plná obav, předsudků a úzkosti. On touží po osmi letech vztahu naplnit i jeho fyzickou stránku. Otázkou je, zda se mu to podaří.
Druhý příběh: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, velkým moralistou, který neustále myslí jen na práci. Šéfová předstírá nevolnost, a tak se oba ubytují v motelu u cesty, a šéfová využije všech možných způsobů, jak svého podřízeného svést. Dokáže se ubránit, nebo je to jen muž?
Třetí příběh: Dva zločinci se po přepadení klenotnictví ukryjí v hotelovém pokoji. Adrenalin a napětí z právě prožitého nebezpečí a vědomí, že je hledá policie, v nich probouzí naprosto nečekané city, kterým se oba snaží odolat.
Čtvrtý příběh: Manželka se po mnohaletém manželství pokouší prolomit monotónní vztah a dodat mu jiskru. Snaží se ze všech sil dostat svého pasivního manžela z letargie. On zase dělá vše pro to, aby zase nebylo po jejím.

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení, na které nezmoknete.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Kdo se bojí postele? / LSNH
Top