Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Datum: 12. dubna 2021
Místo: Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2

Vstupenky

Pondělí
12
Dub. 2021
19:30
Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu
PŘESUNUTO Z 12.10.2020, NOVĚ: 12.04.2021 OD 19:30

Informace o akci

KONCERT BYL PŘESUNUT NA 12.04.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 28. ÚNORA 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal.cz

#15letspolu
Kateřina Englichová a Vilém Veverka

speciální host Jitka Hosprová

Když v roce 2005 vystoupili Kateřina Englichová a Vilém Veverka na svém prvním společném koncertě, ukázalo se, že došlo k jednomu z nejšťastnějších hudebních spojení na české scéně. Unikátní kombinace hoboje a harfy přinesla doposud málo vídané možnosti, a to na poli komorní i koncertní hudby. Interpreti patří ke špičce svých oborů - pro fenomenální dvojici je charakteristické, že se oba dlouhodobě prosazují také individuálně jako sólisté.
Jedinečné "jubilejní představení" pak logicky reflektuje uplynulou patnáctiletou spolupráci, celkový posun, a především pak aktuální stav - možnosti hudby. Na koncertě tak zazní rovněž skladby, které posluchači doposud neměli příležitost slyšet. Hostem jejich výročního koncertu bude Jitka Hosprová, přední česká violistka.

www.vilemveverka.cz
www.facebook.com/VeverkaVilem

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

sleva pro studenty, pro seniory ve věku 65 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, schodiště, koncertní síň je v prvním nadzemním podlaží

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top