Detail info
Close

Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

#15letspolu
Kateřina Englichová a Vilém Veverka
speciální host Jitka Hosprová

Když v roce 2005 vystoupili Kateřina Englichová a Vilém Veverka na svém prvním společném koncertě, ukázalo se, že došlo k jednomu z nejšťastnějších hudebních spojení na české scéně. Unikátní kombinace hoboje a harfy přinesla doposud málo vídané možnosti, a to na poli komorní i koncertní hudby. Interpreti patří ke špičce svých oborů - pro fenomenální dvojici je charakteristické, že se oba dlouhodobě prosazují také individuálně jako sólisté.
Jedinečné "jubilejní představení" pak logicky reflektuje uplynulou patnáctiletou spolupráci, celkový posun, a především pak aktuální stav - možnosti hudby. Na koncertě tak zazní rovněž skladby, které posluchači doposud neměli příležitost slyšet. Hostem koncertu bude Jitka Hosprová, přední česká violistka.

www.vilemveverka.cz
www.facebook.com/VeverkaVilem

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

sleva pro studenty, pro seniory ve věku 65 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu) / bezbariérový přístup NE, schodiště, koncertní síň je v prvním nadzemním podlaží

Vracení vstupného z důvodu přesunutého termínu již bylo ukončeno (31.08.2021).
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, uskutečněním koncertu v novém termínu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!

Team Ticketportal.cz


Aktuální protiepidemická opatření: https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top