Detail info
Close

Karel Kovář alias KOVY – STRACH, SMYSL, MOTIVACE

EDUCA WEEK Liberec 2024
Karel Kovář alias KOVY – STRACH, SMYSL, MOTIVACE

Datum: 8. října 2024
Místo: Aula – Budova G, TUL
Adresa: Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec

Vstupenky

úterý
8
říj. 2024
18:00
Karel Kovář alias KOVY – STRACH, SMYSL, MOTIVACE

Informace o akci

STRACH, SMYSL, MOTIVACE

 Přednáška

lektor: Karel Kovář alias KOVY

V rámci 18. ročníku veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA WEEK LIBEREC 2024, který proběhne ve dnech 7. – 13. 10. 2024 se bude konat přednáška Karla Kováře alias KOVYHO na téma Strach, smysl, motivace.

Díky spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci mají její studenti zvýhodněné vstupné.

Vstupenky pro studenty TUL budou kontrolovány při vstupu na akci (ISIC, potvrzení o studiu, atd...)

 

Přednáška o cestě z komfortní zóny, neustálém hledání (se), vyhoření i překonávání bariér. Právě tyto tři jevy každý den vstupují do hry. Pojďme se nad nimi na chvíli zamyslet a prozkoumat je. Následuje otevřená debata a možnost položit dotazy i mimo téma prezentace.

Samotná přednáška je zhruba na 40 minut, následovat může 50 minut otevřené debaty na různá témata, která budou účastníky zajímá.

O lektorovi:

Karel Kovář alias KOVY je jeden z nejvýraznějších představitelů české YouTube scény, který dokáže oslovit široké publikum aktuálními společenskými tématy, kterým se jiní spíše vyhýbají. Na svém Youtube kanále má více než 933 tisíc odběratelů a už dávno ho nesledují jen děti.  Je také moderátorem diskuzního pořadu V centru Televize Seznam.

 

KOVY je považován za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích a magazín Forbes ho opakovaně zařadil do prestižního žebříčku 30 pod 30. V minulosti byl vybrán jako jeden ze tří youtuberů, kteří měli možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Je také držitelem mnoha ocenění Czech Blog Awards a Czech Social Award v kategorii Social Impact&Change a Fair Play. Zároveň je autorem autobiografického bestselleru OVŠEM a je pravidelným hostem veřejných diskuzí a debat.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Doporučené

Top