Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Kanahi a Kazuhito Yamashita (Japonsko)

Kanahi a Kazuhito Yamashita (Japonsko)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Standa Barek a hl. m. Praha uvádějí
XV. ročník festivalu KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY

KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY 2012

Kazuhito Yamashita
narozen v Nagasaki roku 1961 začal hrát na kytaru v 8 letech pod vedením svého otce, Toru Yamashity. V roce 1972, ve svých 11 letech, vyhrál Kyushu Guitar Competition. Čtyři roky poté byl oceněn 1. cenou na soutěži All Japan Guitar Competition. V roce 1977 vyhrál 3 významné mezinárodní soutěže - Ramirez ve Španělsku, Alessandria v Itálii a Paris Radio France Competition ve Francii (jako vůbec nejmladší výherce v historii).
V roce 1978 Yamashita natočil své první CD. Další rok se objevil na Canada´s Toronto International Guitar Festival a dále koncertoval ve Vídni, Velké Británii, USA a Asii. Roku 1989 vystupoval v jednom z nejlepších sálů na světě - Casals Hall Tokyo.
Yamashita vydal přes 78 alb obsahujících jak sólové skladby, tak kytarové koncerty, komorní skladby a skladby, na kterých spolupracoval s renomovanými umělci, jakými jsou například James Galway. Mezi jeho nejznámější aranžmá patří Obrázky z výstavy od Musorgského (oceněna Deutches Gramophon Award), Dvořákova symfonie No.9 z Nového světa a Bachovy sonáty a party pro housle, violoncello a loutnu.
V Praze vystoupí Kazuhito Yamashita se svou druhorozenou patnáctiletou dcerou Kanahi, která již vydala své sólové album v Torině. Koncertovala v Itálii, Irsku, Singapouru, České republice, Koreji a Japonsku a na jejích koncertech bylo možné slyšet část symfonie z Nového světa Antonína Dvořáka, Largo, a její vlastní kompozice.

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!!

ZTP/P info:

ZTP/P a doprovod jedné osoby se slevou 50%
vozíčkáři se slevou 50%, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P:
+420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top