KUEDO (Planet Mu/ UK) & SLUGABED (Ninja Tune/ UK)

MEETFACTORY
KUEDO (Planet Mu/ UK) & SLUGABED (Ninja Tune/ UK)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Education w/ Kuedo & Slugabed @ MeetFactory
KUEDO (Planet Mu, UK): http://soundcloud.com/kuedo
SLUGABED (Ninja Tune, UK): http://soundcloud.com/slugabed
FORMA (Lazytempo, CZ)
VALTA (Kievbass, Sub.fm, UA)
DENOIR (Glitch.cz, CZ)
VJ PERFORMANCE BY LUNCHMEAT [tvprodukt & vj kolouch]
Pesimistické výhledy plné rozpadu a zoufalství okořeněné temnou vizí konce světa nás přiměly k protiakci, takže čtvrté pokračovaní klubové noci Education bude hlavně ve znamení vzletného futurismu, tance a otevřené budoucnosti. V MeetFactory se představí Jamie Teasdala alias Kuedo, který byl součástí legendárního post-apokalyptického dua Vex´d, jenž na začátku 21. století definovalo zvuk dubstepu, temnoty a bezvýchodnosti. Kuedo ale vyměnil dubstep za vzletné syntetické symfonie plné radosti, křehkosti a melancholie. Dobrá nálada čiší z jeho debutového alba Severant, považovaného za jednu z nejlepších desek minulého roku. Protřelého hudebníka doplní jedenadvacetiletý Slugabed prezentující svou tvorbu u Ninja Tune, kde by mu letos měla vyjít debutová deska. Slugabed se vyžívá v samplování a jeho vysoce taneční koláže jsou plné roztodivných a hravých zvuků. Díky svému originálnímu přístupu a blízkému vztahu k hip-hopu si Slugabeda za remixéra vybraly osobnosti jako Roots Manuva nebo Busta Rhymes.
Českou scénu bude zastupovat dvoučlenný projekt Forma, který právě vydal své premiérové album s názvem Earotikon, na němž se mísí vlivy jazzu, hip-hopu a poslechové elektroniky. Své zkušenosti ze zahraniční a široký žánrový rozsah určitě zužitkuje Denoir i ukrajinský host Valta, který je členem sdružení Kievbass a má svůj pořad na respektovaném rádiu Sub.fm.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KUEDO (Planet Mu/ UK) & SLUGABED (Ninja Tune/ UK)

Na mapě

Doporučené

Top