KUBULA A KUBA KUBIKULA

KUBULA A KUBA KUBIKULA

Datum: 16. - 18. října 2021
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

sobota
16
říj. 2021
15:00
KUBULA A KUBA KUBIKULA
pondělí
18
říj. 2021
10:00
KUBULA A KUBA KUBIKULA

Informace o akci

Pohádka o potulném medvědáři, jeho malém medvídkovi a přátelském strašidlu. 

Mrzne, až praští, a medvědář Kuba Kubikula se s medvídkem Kubulou vydávají na dobrodružné putování světem. Koho a co na své cestě potkají a jak jim  z bryndy pomůže strašidlo, které si sami vymysleli, se děti dozvědí v pohádce plné písniček, legrace, napětí a fantazie.

Režie, dramatizace a texty písní: Miroslav Pokorný, Hudba: Tomáš Uhlík, Výprava: Adéla Kappelerová, Hrají: Miloš Mazal, Radovan Klučka, Jakub Stich, Vratislav Hadraba, Simona Černá

 

Vážení návštěvníci!

Nikdo v současné době nedokáže odhadnout (možné) budoucí hygienicko-protiepidemická opatření Ministerstva zdravotnictví. Chceme alespoň částečně předejít případným problémům s omezením kapacity našeho sálu, proto do odvolání na sobotní a nedělní představení pro děti a mládež NEPRODÁVÁME VSTUPENKY NA KONKRÉTNÍ SEDADLA.  O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení. V našem divadle dodržujeme všechna hygienicko-protiepidemická opatření. Ve vlastním zájmu sledujte naše internetové stránky www.divadlogong.cz.

Divadlo GongTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top