KONCERT IVO JAHELKA & MIROSLAV PALEČEK

KONCERT IVO JAHELKA & MIROSLAV PALEČEK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DVOJKONCERT IVO JAHELKA A MIROSLAV PALEČEK
Na již téměř předvánočním koncertě představí oba písničkáři své vlastní nejznámější písničky i společnou tvorbu. Jejich písničkám nechybí melodičnost, nadhled, humor a svérázný pohled na svět, který posluchačům sdělují kultivovaným a srozumitelným jazykem. 

Ivo Jahelka (nar. 1954) se proslavil jako „zpívající právník“. Kromě dráhy advokáta začal zhudebňovat soudní případy a příběhy ze soudních spisů a policejních protokolů. Začínal v klubu Rubín, často vystupoval na Portě a jiných folkových přehlídkách. Diváci České televize znají Iva Jahelku také jako průvodce populárně naučným seriálem o soudnictví „Neznalost neomlouvá“. 


Miroslav Paleček (nar. 1945) je český folkový písničkář, který k české hudební scéně neodmyslitelně patří již od konce 60. let. S Michaelem Janíkem založili duo a brzo získali široký okruh posluchačů. Miroslav Paleček byl dlouholetým členem divadla Semafor, je znám i jako originální interpret písní Voskovce a Wericha. Od 90. let koncertuje se zpívajícím právníkem I. Jahelkou a vytvořili úspěšné tématické CD „Tenisová akademie“.

 

Na mapě

Top