Detail info
Close

KONCERT PRO NADACI - TOMÁŠ KLUS, BUTY, NEDIVOČ

KONCERT PRO NADACI - TOMÁŠ KLUS, BUTY, NEDIVOČ

Datum: 31. října 2024
Místo: Multifunkční aula Gong
Adresa: Ruská 2993, Ostrava-Vítkovice

Vstupenky

čtvrtek
31
říj. 2024
19:00
KONCERT PRO NADACI - TOMÁŠ KLUS, BUTY, NEDIVOČ

Informace o akci

Užijte si naplno populární a oblíbené písničky Tomáše Kluse & cílové skupiny, kapely BUTY a Nedivoč v akusticky dokonalém sále GONG v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě, společně s dobrým pocitem, že zakoupením vstupného podpoříte NADAČNÍ FOND – ÚSMĚV NEJEN PRO KRYŠTOFA. Celou akci bude moderovat Ivana Jirešová. 


Doprovodný program: Groove army & VioLin
 
Groove army přináší temperamentní bubenická show, která si diváky natolik podmaní, že se doslova poddají její nespoutané síle a nezdolné energii. Bubeníci vás zaujmou osobitou choreografií a originálními kostýmy. 
 
VioLin je houslistka spojující vášeň k hudbě a radost ve všech jejích podobách. Propojuje různé hudební styly s cílem vytvořit unikátní zážitek pro široké spektrum posluchačů. V kombinaci s Groove Army vzniká originální představení, které nemá na naší scéně obdoby. Jedná se o audiovizuálním show světové úrovně.
 
Bílá holubice 
 
Jejich motto je: NEMŮŽEŠ CHODIT – MŮŽEŠ TANČIT. Bílá holubice je taneční soubor propojující handicapované a zdravé tanečníky. Jejich uměleckou cestou je tvorba představení a vystoupení, která vycházejí z našich osobností, našeho vnímání sebe sama, vnímání ostatních tanečníků i okolního světa.

 

Nadace Úsměv nejen pro Kryštofa

Nadační fond věnovaný všem, jejichž úsměv ustrnul v důsledku onkologického onemocnění. Naším posláním je pomoci zúčastněným nalézt všechny informace, možnosti podpory a zorientovat se v celé situaci. Nadační fond založili manželé Abelovi na základě vlastní trpké zkušenosti s osteosarkomem u jejich syna Kryštofa. Při boji o záchranu synova života sami zjistili, jak nekoordinovaná je nelékařská pomoc – od psychické až po ekonomickou. Jsme tu pro to, abychom se pokusili provést vás touto nelehkou cestou a podělili se s vámi o naše obsáhlé zkušenosti.

 

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P – pouze vozíčkáře – a jejich doprovod

- dle pokynů pořadatele jsou slevy pro vozíčkáře s průkazem ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:

Vozíčkář - vstupenka v ceně 1090,- Kč do vyhrazeného sektoru
Doprovod - vstupenka v ceně 1,- Kč do téhož sektoru

Objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz.

Do e-mailové objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP/P.

Slevy pro ostatní osoby s průkazem ZTP a ZTP/P pořadatelem nejsou poskytovány! 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top