Detail info
Close

KLÍČ - VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT

KLÍČ - VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KOCERT VYPRODÁN!

Jarní koncert skupiny Klíč se uskuteční 10. května v 19:00. Vstupenky zakoupíte v pokladně divadla, nebo v síti Ticketportal. Pro nákup internetových vstupenek klikněte SEM.

Divadlo Gong

 

KLÍČ - VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT

Jako již tradičně, tak i letos odehraje legendární folkově-renesanční skupina KLÍČ v předvánočním čase dva velké adventní koncerty, které se každoročně konají v pražském Divadle GONG – a kapela při nich navíc pokaždé účinkuje ve své největší sedmičlenné sestavě.

Pokud jste tedy jejími příznivci či máte rádi historizující akustickou hudbu, určitě si tuto jedinečnou příležitost nenechte ujít – současně s adventně-vánočním repertoárem totiž zazní i mnohé písně z renesančně laděné autorské tvorby této úspěšné kapely, která na naší hudební scéně působí přes 40 let.

A se zakoupením vstupenek raději neváhejte – oba tyto adventní koncerty skupiny KLÍČ bývají vždy zcela vyprodány už několik měsíců předem...

 

Další informace:

https://skupinaklic.cz, https://www.facebook.com/skupinaklic

 

 

POJEDETE HROMADNOU DOPRAVOU? 

Nejpohodlněji to máte tramvají do stanice „Divadlo Gong“. Dále můžete využít metro s výstupem ve stanici „Českomoravská“. Do 15 minut jste u nás pěšky i z vlakových stanic Praha Vysočany a Praha Libeň. 

 

POJEDETE AUTEM? 

Za poplatek můžete zaparkovat v každé ulici. Pro více informací klikněte ZDE. Parkování nabízí i nedaleké nákupní centrum Galerie Harfa. Další informace získáte ZDE.

 

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top