KENDRICK LAMAR

KENDRICK LAMAR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30
Tanna Leone: 19:45
Baby Keem: 20:10
Kendrick Lamar: 21:05

Hvězda světového rapu Kendrick Lamar poprvé v ČR! Hvězdný umělec vyráží na mohutné The Big Steppers Tour, při kterém představí své nejnovější album Mr. Morale & The Big Steppers. Spolu s ním vystoupí jako předskokani Baby Keem a Tanna Leone.

Čtyřiatřicetiletý Kendrick Lamar Duckworth, rodák z kalifornského Comptonu, je pravděpodobně nejvlivnější rapper, hudební producent a skladatel současnosti. Vydává komerčně úspěšná alba s ostrým sociálním komentářem, ohlasy moderního jazzu, funku a soulu a nápaditými videoklipy.

Kendrick Lamar, držitel několika platinových ocenění Grammy a spoluzakladatel kreativního vydavatelství pgLang, dosáhl od vydání svého debutového alba good kid, m.A.A.d city v roce 2012 obrovského úspěchu u kritiky i v kulturním světě. Od jeho vydání Lamar nasbíral neuvěřitelných 14 cen Grammy a stal se prvním zástupcem hudebního mainstreamu, který získal Pulitzerovu cenu za své album DAMN z roku 2017. Lamarovo nejnovější album Mr. Morale & The Big Steppers vyšlo v květnu 2022 a okamžitě si vysloužilo nadšené recenze.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KENDRICK LAMAR
picture KENDRICK LAMAR
picture KENDRICK LAMAR
Top