Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
KATY PERRY

KATY PERRY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

„Nejšílenější, nejlepší a nejzábavnější koncert roku. Pět hvězdiček.“ Financial Times

V návaznosti na obrovský úspěch právě probíhajících koncertů ve Velké Británii, na které pěli nadšené ódy fanoušci i kritika, dnes globální superstar Katy Perry oznámila, že se do Evropy v roce 2015 opět vydá a představí se v 18 zemích se svým ohromujícím programem „Prismatic World Tour“.

Světová superstar Katy Perry vydala loni v říjnu svoje třetí studiové album nazvané „PRISM“, které debutovalo na prvním místě žebříčku iTunes v 97 zemích. Deska dosáhla nejlepších prodejních výsledků v kariéře zpěvačky. Celkem se titulu prodalo celosvětově víc než 6 milionů ks během 6 měsíců od jeho vydání. 1. singl z alba „Roar“ se stal globálním hitem - umístil se na první příčce žebříčku iTunes v 96 zemích a zároveň je to zpěvaččin osmý singl, který dosáhl na vrchol americké Billboard Hot 100 Chart. Singlu „Roar“ se od té doby prodalo přes 10 mil. kopií po celém světě a stal se nejprodávanějším singlem v kanadské historii. Další singl „Dark Horse“ pokračoval v úspěšném tažení a umístil se na 1.místě v 38 zemích na iTunes a v Top 5 v dalších 90 zemích po celém světě!

V roce 2013 se Katy Perry stala světově nejvíce sledovanou osobností na Twitteru, byla jmenována globální velvyslankyní UNICEF, obdržela nominace na dvě ceny Grammy (Skladba Roku a Nejlepší popový sólový výkon) a nedávno na MTV European Music Awards získala cenu pro nejlepší zpěvačku za rok 2013.

Ze sektorů 104, 109, 404 a 411 je omezený výhled.

POKYNY POŘADATELE

ZTP/P vyprodáno

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KATY PERRY
picture KATY PERRY
Top